Через дірявий дах "китайська стіна" під час грози перетворилася на "ніагарський водоспад"
Поки політики у столиці щодня чубляться, люди у провінції живуть своїм життям і не зважають на пустопорожнє базікання владних ораторів. Пересічні громадяни працюють (або ж їдуть у закордонні заробітки), зводять будинки, обробляють городи, одружуються, народжують дітей, відпочивають тощо. Не дозволяє собі розслабитися й перебуває у постійному русі малий та середній бізнес. Люди у "глибинці" вже добре усвідомили: дбати за себе мусять самі й розраховувати лише на власні сили. Не опускають руки й попри економічну кризу, хоча вона, на жаль, таки дається взнаки... Власне, зі сьогоднішнього номера "Пошта" розповідатиме, чим живуть райони Львівщини, які мають проблеми і як вирішують їх (принагідно зауважимо, що у грудні 2009го виповниться 70 років із дня створення Львівської області).
Мешканці підльвівських сіл перекрили в'їзд на сміттярку. Вони вимагають вирішити проблеми полігону побутових відходів. Мерія попросила місяць, аби Львів не перетворився на минулорічний Неаполь
До Львова у четвер увечері заїхав небезпечний вантаж - три фури з отрутохімікатами загальною місткістю 64 т. Водії, які прямували з Вінниччини до Польщі, вимушено припаркували транспорт із вантажем (пестициди везли на утилізацію) на вул. Пластовій. Вимушену зупинку у місті шофери здійснили через те, що одному з них стало зле. Про цей випадок повідомив перший заступник мера Львова Олег Синютка.
Кореспондент "Пошти", побувавши у Женеві, пройшлася берегом Леману, який пам'ятає найвідоміших людей світу
Священики у цьому селі, без сумніву, мають особливу місію. Через їх молитви і розмови з ними проходять сотні й тисячі людей. Дивлячись на щонедільне паломництво у Страдчі, мимоволі замислюєшся, чому стільки людей несуть у своєму житті важкі та різні випробовування? І що є суттю людського болю загалом? Чому він оселяється у наших серцях? І як пояснити, зрештою, коли найменш винні терплять найбільше? Про важливість страждання і родинність гріхів наша розмова з о. Іваном.
Президент США Барак Обама заявив, що російські методи побудови взаємин зі США часів "холодної війни" застаріли і повинні залишитися у минулому. Цю думку він публічно висловить на переговорах із прем'єром Російської Федерації Владіміром Путіним у Москві, які розпочнуться 6 липня, заявив Обама в інтерв'ю інформагентству Associated Press.
Репресії, що почалися після виборів в Ірані, оживили дебати з приводу технологій стеження з використанням мобільних телефонів
Дивні думки виникають від того, що наші політики іноді говорять перед західними ЗМІ. Удома мовби й адекватні, кажуть, що подобається публіці, а щойно потраплять у чужий контекст, гайда просторікувати таке, що навряд чи смакує тамтешньому слухачеві.
Гравець у гольф, джентльмен і ясновидець - сер Артур Конан Дойль був значно багатограннішою постаттю, ніж лише "батько Шерлока Голмса", навіть якщо в останній ролі його і знає увесь світ. Цього року минає 150 років із дня народження (22 травня) і 79 років з дня смерті (7 липня) цього дивакуватого і водночас дивовижного письменника.
Лише до 5 липня у галереї "Зелена канапа" триватиме виставка робіт "Дві палітри" Наталії Бартків та Лесі Бабляк - цікавий проект неординарного мистецького тандему, мікс емоцій та переживань непересічних особистостей.