Вдаватися до послуг хімчистки, мабуть, доводилося кожному. Бо якщо дрібні речі можна випрати чи почистити самостійно вдома, то, наприклад, верхній одяг - дублянки, шуби - у домашніх умовах не почистиш. Тим паче, дорогі речі. А зважаючи на львівському негоду, поїздки в не надто, м'яко кажучи, чистому транспорті, чистити дублянки, шуби, пальта доводиться доволі часто.
Скидаєтьcя на те, що Львів таки справді стає столицею українського Різдва. Ялинки, вертепи, дідухи, феєрверки і колядки, колядки, колядки...
Папа Римський Бенедикт XVI відкинув звинувачення у тому, що Ватикан не намагався перешкоджати знищенню євреїв нацистами під час Другої світової війни. Під час відвідин головної синагоги Рима понтифік заявив, що насправді Ватикан допомагав євреям під час війни і "сприяв прихованими і непомітними способами".
Відомо, що керлінг виник у Шотландії на початку XVІ століття. Фактичним підтвердженням давності цієї спортивної гри є керлінговий спортивний снаряд (камінь), на поверхні якого вибита дата виготовлення - 1511 рік, знайдений на дні пересохлого озера Данбан. Перші ж літописні згадки про керлінг є в середньовічних монастирських книгах, датованих 1541 роком, що збереглися в шотландському абатстві Пейслі.
У манежі Львівського державного університету фізичної культури відбувся ХІ Меморіал Олексія Дем'янюка зі стрибків у висоту. Приємно, що численних глядачів, які заповнили трибуни, новим рекордом турніру (231 см) потішив син легендарного атлета Дмитро Дем'янюк. До речі, досягнення львів'янина наразі є найкращим результатом сезону у світі, повідомляє ЗІК.
Львівська "Політехніка-Галичина" вибула з розіграшу Кубка баскетбольної Суперліги. У повторному матчі 1/8 фіналу львів'яни здобули перемогу над МБК "Миколаїв" однак потрібної різниці так і не зуміли досягти, - повідомляє офіційний сайт клубу.
Пальма в Єгипті - як у нас тополя. "До самого долу" все гне її вітер із Сахари, який котить пустелею замінники нашого перекотиполя, самочинно змотані з пластикових мішків та пляшок. До священного ворона треба їхати - неблизький шлях від Хургади через пустелю до найстаріших монастирів св. Антонія Великого і св. Павла Тебанського (Фивейського) - де плекають пам'ять про ворона, про левів, про духовний подвиг двох перших анахоретів.
Завжди тішуся з того, як високочолі закордонні інтелектуали оцінюють процес в Україні. З одного боку, їх можна зрозуміти, - послуговуючись здобутками кількасотлітньої демократії, типовим представникам західного політичного чи медійного істеблішменту байдужі деталі, їх цікавлять, радше, тенденції. Але те, що "мейнстрим" в Україні мінливий, мов березневий день, - то вже поза межами розуміння сторонніх коментаторів. "Щасливі ті, хто насолоджується спокоєм простаків, бо саме вони утворюють царство глупоти!" - недавно написала Пілар Раола, іспанська журналістка.
Виставка живопису львів'янина Ігоря Євсіна у "Зеленій канапі" підпорядкована єдиній темі - урбаністичному пейзажу. 16 представлених робіт молодого художника свідчать - у Львові з'явився ще один цікавий митець.