Субота, 31 жовтня 2009, №121 (859)

Ризик очікування

Світлана Одинець

Вітаутас Ландсбергіс, депутат Європарламенту, про політичну волю, культуру і жадібну ментальність

Учень Поплавського

Головна держслужба з’ясувала, що в екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського немає жодного диплома

Танці у стилі вето

Назарій Тузяк
Політичне протистояння між прем'єром та Президентом може ще більше посилитися, і черговим витком ескалації конфлікту може стати відмова Ющенка ветувати ухвалений закон про підвищення соціальних стандартів. 22 жовтня прем'єр написала Президентові листа із пропозицією ветувати закон, а через три дні проти зростання прожиткового мінімуму та мінімальних зарплат виступили й експерти МВФ.

Боротьба за крісло

Саме вона, на думку багатьох, є причиною затяжного конфлікту в міській стоматологічній поліклініці Стрия

У 50 разів більша за оригінал

У торговому центрі міста Рексхем, Вельс, виставили 240метрову копію "Мони Лізи", що стала найбільшою в історії. Над її створенням трудилися 245 осіб, робота тривала 987 годин

Полювання на імама

У Сполучених Штатах під час спецоперації ФБР убито лідера радикального ісламістського угруповання 53річного Лукмана Абдуллу. Інцидент стався неподалік Детройта в штаті Мічиган.

М’ясна абетка

Мар’яна Вербовська

Знатися на грузинській кухні - означає передусім добре знатися на м'ясі. Баранина, яловичина, свинина, курятина, індичатина - усі ці види м'яса та птиці на кухні грузинської господині мають своє призначення. Жодної конкуренції чи варіації: свинина - до мужужі, з баранини - чанахи, з яловичини - харчо, зі свійської птиці - чахохбілі. Тривале існування грузинської нації на стику багатьох культур і впливів привело до того, що в цілому у грузинській кухні жоден із видів м'яса не є домінантним. Антична філософія від такої гармонії розплакалася б від щастя.

Три кризи за раз

Під час чергового саміту об’єднана Європа шукала шляхів виходу з кількох непростих ситуацій

А насправді… “возз’єднання” України – не свято

Воно, як зізнався Довженко, “є, по суті кажучи, цілковитим звинувачувальним актом”

Молодь під опікою Церкви

В Україні створено чимало комісій та спільнот, які на основі християнського світогляду допомагають молодим людям розібратись у собі

Віч-на-віч із чумою

Політики вважають людські життя за розмінну монету перед майбутніми виборами. Натомість громадяни змушені самотужки давати собі раду з невідомою недугою

Криза кидає тінь

За оцінками спеціалістів Всесвітнього банку, рівень тінізації вітчизняної економіки нині перевищує 50 відсотків

Єдина зарплата

Держкомпідприємництва пропонує змінити принципи сплати єдиного податку, який хочуть "прив'язати" до рівня мінімальної зарплати

Легенди відходять – пам’ять залишається

Іван Яремко
Його ліва була пострахом для воротарів

Лише шості

Не найкраще на Гран­прі Китаю стартував український танцювальний дует - Ганна Задорожнюк і Сергій Вербило. В обов'язковому танці, Золотому вальсі, наші фігуристи випередили лише два китайські дуети й американців Медісон Чок і Грега Зуерліна

Самотнім чоловікам вхід заборонено

Катар складно назвати Меккою креативних людей. Але мій друг, тридцятидворічний рекламник Ян Гендрік, вирішив приїхати сюди на пропозицію агенції, яка створила центр креативної реклами. Директорові цієї агенції довелося подзвонити Янові не раз і не два, щоб його переконати, адже на той момент мій друг працював у Берліні. І хоча подумував про те, щоб переїхати кудись до іншого міста, але як варіанти розглядав радше НьюЙорк чи Токіо, у будьякому випадку велике місто, але аж ніяк не столицю Катару місто Доха з його 338 760 мешканцями.

Проблеми діагностики

Ігор Гулик

Про лють невідомої недуги у західних областях України, мабуть, не варто говорити, народ і без того у паніці. Із цього приводу лише подам думку Віктора Сердюка, голови Української ради захисту прав та безпеки пацієнтів, яку він висловив БіБіСі: "Діагностування - це була завжди проблема в Україні".

Смерть не від зоряної хвороби

Катерина Сліпченко

У рамках фестивалю “Молодість” – спеціальна програма “Ґійом Депардьє. In Memoriam”

Краківський ювіляр

Камерний оркестр "Sinfonietta Cracovia", добре відомий за кількома гостинними приїздами і львівським слухачам, днями відзначив своє 15ліття. З цієї нагоди на сцені Краківської філармонії ім. К.Шимановского відбувся урочистий концерт під батутою всесвітньо відомого скрипаля та диригента Максіма Вєнгєрова.

Живописне “неробство” Івана Небесника

"Живописець - це людина, яка оправдує те, що нічого не робить", - ця теза стала найбільш інтригуючою у рамках виставки живопису "Зона відпочинку" ужгородського художника Івана Небесника, що відкрилася у галереї "Дзиґа".

Чи хоче Богдан Ступка в Президенти?

Відомий український актор Богдан Ступка має намір узяти участь у виборах Президента України, повідомляє агентство "Новый регион" з посиланням на джерело в оточенні артиста.

0.4324 / 1.59MB / SQL:{query_count}