Вівторок, 10 листопада 2009, №125 (863)

“Ми будемо діяти по-військовому рішуче”

Світлана Одинець

Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, екс-заступник глави СБУ, про вимогу ввести в країні надзвичайний стан і загрозу для незалежності України

Небезпека у мостах

Ірина Залецька

Ще один міст у Львові, крім Левандівського, є небезпечним для мешканців, проте коштів на ремонт нема і навряд чи будуть...

Останній візит

Лілія Поліщук
Посадовці УЄФА відвідали Львів перед ухваленням остаточного рішення про участь міста у Євро-2012

До Славського проклали дорогу

У суботу офіційно відкрили частину відремонтованої дороги у напрямку до курортного Славського. Йдеться про ділянку траси від початку с. Тухля у напрямку до смт Славське протяжністю 8,2 км. Ці роботи виконувала турецька компанія "Онур", відома в Україні після реконструкції автомагістралі Київ -Чоп на відрізку зі Львова до Бродів. Роботи турки розпочали наприкінці вересня.

Деза про прокурора

Ірина Цицак
Каденція Андрія Палюха на цій посаді завершується наприкінці листопада

Готуймо ковзани!

На площі Ринок почали монтувати ковзанку. Цьогоріч її планують відкрити вже 1 грудня, а не 19 - на Миколая, як це традиційно відбувалося упродовж останніх років.

Діти вулиці

Коли вперше прийшла на подвір'я Львів­ського приймальникароз­подільника для неповнолітніх, то не одразу збагнула, куди потрапила. Спершу стало моторошно. Невже цей похмурий сірий будинок з ґратами на вікнах призначений для дітей? Та коли увійшла всередину, мені відлягло від серця, бо зрозуміла, що це не в'язниця, а теплий і затишний куточок, який став проміжною ланкою від беззаконного до нормального життя.

Східні ласощі

Халву людство споживає ще з V століття до н. е. Батьківщиною цих ласощів є Іран.

Король фруктів

Уже кілька тижнів на ринках Львова продають яскраві плоди граната. Й через епідемію ці фрукти недовго затримуються на прилавках, адже всі намагаються максимально підкріпити свій організм вітамінами.

Стіни немає, а образи залишилися

Учора в Німеччині відзначали 20ту річницю падіння Берлінського муру

Запахло війною?

Президент Венесуели Уго Чавес учергове розкритикував підписаний нещодавно договір про військову співпрацю між США і Колумбією та закликав співвітчизників та армію готуватися до війни.

Знову “свинячі” проблеми

У Зімбабве пасажирський літак, на борту якого перебували 37 пасажирів і членів екіпажу, під час зльоту зіштовхнувся з дикою свинею.

Карантин перебудуть в “Артеку”

102 дітям із Львівщини ще три тижні, себто до кінця листопада, продовжили перебування на оздоровленні та відпочинку у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

Втерли носа

Ірина Цицак
У боротьбі з вірусом грипу А/ Н1N1 медики світу перейматимуть досвід львівських лікарів

Великі проблеми маленьких зубчиків

Коли стоматологічні проблеми виникають у малечі, більшість батьків вважає: навіщо лікувати молочні зуби, вони все одно випадуть. Та стоматологи твердять: це хибна думка, бо здорові молочні зуби впливають на формування і здорових постійних. До того ж хворі зуби є вогнищем інфекції, яка може поширитися по всьому організмові.

Закуримо?..

З 1 листопада в Україні знову зросли ціни на тютюнові вироби. В середньому – на 40-60 відсотків

Привласнили аж 20 мільйонів

Сергій Білий
На Львівщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили службових осіб будівельної компанії, які перевели на депозитний рахунок у філії відділення банківської установи 20 млн грн, які отримали з держбюджету у межах кредитування проекту з впровадження передових енергоощадних технологій

“Сталева” контрабанда

Сергій Білий

На Львівщині співробітники Служба безпеки України перекрила контрабандний канал постачання в Україну металопродукції за підробними документами. У пункті пропуску "Шегині" затримали вісім фур із вантажем оцинкованої сталі, кількість і вартість якої контрабандисти під час в'їзду в Україну задекларували вдвічі зменшеними. Про це інформує пресслужба УСБУ у Львівській області.

Непрощений гість

або Як українські політичні персонажі розважають виборців

Грип як засіб виборчого піару

Якби епідемії грипу в Україні не було, її необхідно було би придумати. Панічний страх у суспільстві став основою проведення виборчої кампанії у країні. Чому так сталося і хто головний сценарист? На ці питання можна отримати відповідь, проаналізувавши ситуацію на предмет використання у ній піартехнологій, а простіше кажучи, засобів маніпуляції громадською думкою.

Противсіх проти усіх

Назарій Тузяк
Центральна виборча дільниця завершила реєстрацію охочих позмагатися за президентський пост. Можемо констатувати: більше 16 претендентів на крісло глави держави не буде.

Проекти країни

Назарій Тузяк
“Пошта” вирішила порівняти програми основних кандидатів у Президенти, хоча основні засади усіх не хибують оригінальністю

У цій країні треба щось робити зараз, а не колись

Світлана Одинець
Вахтанг Кіпіані про українську пресу, колекцію самвидавів і перезавантаження суспільства

Ніколи не кажіть “ніколи”

Ігор Гулик

Важко переконати більш­менш мислячу людину, що владні імпровізації на епідемічно­кризову тему - то пошук шляхів виходу. Усі жести сприймаються через призму виборів, а тому навіть шляхетні задуми тонуть у шумовинні контраргументів.

Музеї під міцним крилом держави

Закон “Про музеї та музейну справу” уряд Тимошенко підредагував на користь культури

Гідна “ВАСАБІ”

Ярина Коваль

"Краще нічого не робити, аніж робити абияк! Краще робити хоча б щось, аніж не робити взагалі нічого! У всякому разі у мене є вибір," - вирішив художникдизайнер дизайнстудії "ІНГУЗ" та художній редактор видавничого дому "Діалог" Андрій Крицун і підготував виставку графіки "ВАСАБІ", яка дуже коротко - лише тиждень - експонувалася у Музеї ідей.

У “Моєму Львові” маленькі моменти

Ярина Коваль

У "Фотовернісажі" на Банківській у Львові відкрилася виставка світлин "Мій Львів" двох молодих фотографів­аматорів Володимира Молюха та Олександра Струкова. Хтось міг би сказати: зважаючи, що ця виставка для обох хлопців - перша, назву могли би підібрати більш претензійну. Але Володя Молюх та Сашко Струков цього не зробили навмисно. Бо й справді, на перший погляд узвичаєний вираз "Мій Львів" має дійсно глибокий сенс. Адже образ міста - це не тільки те, що було чи є, а те, що кожен з нас бачить, чує, що його вражає. Деталі, з яких для кожного складається саме його Львів, легенди і люди.

Творчість із в’язниці

У Львівському музеї історії релігії відкрито виставку художніх робіт "Преображення Господньою любов'ю". Автори робіт - в'язні.

0.4945 / 1.63MB / SQL:{query_count}