Китайські автомобілі «Great Wall» офіційно зникли в Україні 2008 року. Тепер після кількарічної паузи дилери пропонують українцям придбати відразу три нові авто, які, зауважимо, коштують недешево.
Соціологи дослідили зміну пріоритетів, звичок, настроїв українців за останні десятиліття. Менше позитиву, більше туги і все те ж проводження вільного часу перед телевізорами. Українці змінюються – вони менше вірять у зміни на краще, більше – у блага минулого. Багаторічне дослідження громадської думки Інституту соціології НАНУ та Фонду «Демократичні ініціативи» вражає не лише своїми масштабами, але й отриманими даними. Як виявилось, розвиток української нації в останні два десятиліття не позбавлений парадоксів. І чи не найбільший із них пов'язаний із ставленням до самої незалежності.
Двоє британських
архітекторів зацікавились українською перлиною часів бароко та пізнього ренесансу
і готові допомогти у її відновленні. Вже незабаром Підгорецький замок готуються
презентувати у Великобританії – в Королівській академії мистецтв.
У Львові щоп’ятниці на площі Ринок можна почути чудові українські пісні у виконанні молодих людей, які збираються у рамках проекту „Вуличні співи”. Мешканці площі Ринок відкривають вікна, виходять на балкони та підспівують вуличним музикам.
«Пошта» радить, як правильно вибирати кавуни та дині та чого варто остерігатися, аби не нашкодити здоров’ю.
У серпні диня і кавун – улюблені ласощі дітей і дорослих. Вони добре смакують та втамовують спрагу. Проте це зовсім не фрукти. Наприклад, диня – це овоч, близька родичка огірка, а кавун – ягода «двох сезонів»: перші кавуни з’являються наприкінці червня, а другі (їх вважають справжніми) – у серпні-вересні. Однак їсти кавуни і дині слід обережно.
Руками стоматологів «подоять» громадян – через запровадження урядом ПДВ на медичні вироби стоматологічні послуги в Україні подорожчають щонайменше на 20%. Найімовірніше, з вересня
Серед об’єктів і львівськи. Будівельні служби залізниць України ремонтують вокзальні комплекси та пасажирські платформи. Наразі тривають роботи на 64 вокзалах і 42 платформах. Серед об’єктів – станції Донецьк, Львів, Красноград, Павлоград, Фастів, Жмеринка, Козятин.