“Разом із колегами маємо стратегічні плани і хочемо дещо переформатувати “Вуличний університет”. Зробити його масштабнішим і серйознішим у сенсі організації.
Зараз оцінюємо наші результати діяльності попередніх сезонів, а також збираємо думки та ідеї, як би мала виглядати наша ініціатива у майбутньому. Сподіваємося, що з наступного року буде дещо інше ніж “Вуличний університет”, хочемо, аби лекції були більш інституціоналізовані”, – зазначив “Пошті” координатор проекту “Вуличний університет” Тарас Прокопишин.
Що ж до розкладу на листопад, то наразі організатори не планують жодних лекцій. Проте все ще може змінитися.
“У нас зазвичай є два варіанти. Один, коли ми плануємо лекції. Це залежить від фінансових питань. Ми ж повинні оплатити як мінімум приїзд спікерів. Поза тим, трапляється так, що ми організовуємо зустрічі стихійно. Скажімо, знаємо, що у Львові відбудеться така-то подія, на яку приїде той чи інший спікер. Контактуємо з ними та домовляємося про лекцію. Тому наразі не буду стверджувати, що у листопаді вже не будемо проводити заняття. Якщо випаде нагода запросити до нас цікаву людину, то про захід повідомимо заздалегідь на нашій сторінці у Facebook”, – розповів Тарас Прокопишин.
 |
фото: facebook.com/lviv.street
|
Серед відомих особистостей України третього сезону “Вуличного університету” були заступник директора Інституту соціології НАНУ Євген Головаха (“Пошта” писала
про дев’ять тез щодо змін в українському суспільстві від соціолога) та екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета, який розповів
про зміни в Україні, зокрема про вибори та люстрацію.
Дуже актуальною, зокрема для нашої міліції, була
лекція екс-міністра МВС Грузії Еки Згуладзе, яка розповіла львівським міліціянтам та всім охочим, хто прийшов на захід, із чого мають складатися реформи і як їх проводити.