Назустріч Богові із сестрою Ліді

До Львова на День молитви завітає монахиня із Закарпаття, за посередництва якої позбуваються раку, стають на ноги та переживають радість материнства

У суботу, 29 серпня, у Львові в приміщенні велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться молитовна зустріч із монахинею з Індії Ліді (Ліджі) Пайяппіллі з монастиря Сестер святого Йосифа де Сен-Марк (Закарпаття), інформує сторінка згромадження в соцмережі Facebook. Сестра Ліді – делегаційна настоятелька згромадження сестер монастиря Сестер святого Йосифа де Сен-Марк в Україні, провадить численні реколекції, духовні зустрічі, молитви за фізичне і духовне зцілення.
Сестра Ліді була гостею «Пошти» – інтерв’ю з монахинею читайте в №75 за 11 липня 2015-го («Дякую Богові за хворобу, бо багато навчила», http://archive.lvivpost.net/suspilstvo/n/30956). Її шлях до Бога унікальний: монахиня пережила туберкульоз кісток на останній стадії, проте була дивовижно зцілена й отримала дар молитви за таких же хворих і немічних.
Як розповіла виданню черниця, у віці 12 років вона була на урочистій церемонії, коли її рідна сестра Аніс складала перші обітниці в монастирі. «Я сказала, що хочу бути такою, як вона. Вирішила, що зачекаю три роки і теж піду в монастир. Я вирішила довести, що я людина слова, тобто пішла в монастир. Донині жодного разу не пожаліла, що зробила це! Але Бог може використовувати всі дороги, які ми обираємо», – переконана сестра Ліді.
Коли вона дізналася, що захворіла, то лікуватися було вже пізно – у сестри виявили туберкульоз кісток на останній стадії. Сестра Ліді повернулася до рідної Індії. «Там лікарі сказали, що не можуть лікувати мене, бо ліки не допоможуть, але якщо мій Бог живий і захоче, то я житиму. Ці слова дали мені надію», – розповіла сестра.
Сестра молилась і в якийсь момент… одужала! Бог зцілив її, а вона стала інструментом для зцілення інших – Бог вислуховує її молитву за сотні людей, які навідують її на Закарпатті. За посередництва сестри Ліді ставалися зцілення від невиліковних недуг, у бездітних пар народжувалися діти, а молодь, яка шукає свого місця під сонцем, розпізнає своє покликання.
«У Євангелії від святого Матея Ісус каже: “Де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них”. Гортаючи сторінки Біблії, можемо побачити, як багато людей приходить до Ісуса. Якщо хтось не може прийти сам, то його приводять або приносять, як ті четверо, що принесли до Ісуса розслабленого. Дуже важливо разом збиратися в Ім’я Ісуса і спільно молитися. Бог створив нас не для того, щоб ми були самі по собі. Він кличе нас до єдності з іншими, до спільноти. Зараз в Україні важкі часи, і всі потребують підтримки: хтось – фізичної (здоров’я), хтось – духовної, моральної. На велотреці у Львові ми разом молитимемось за навернення, здоров’я і благодать для України, за мир у сім’ях і в серцях людей. Спочатку навертається одна людина, потім – її сім’я, далі – родина. Так поступово вся країна може змінитися», – аргументує сестра Ліді.
У програмі зустрічі – літургія в латинському обряді, яку очолить єпископ Леон Дубравський, духовні науки сестри Ліді, молитва про духовне та фізичне зцілення. Початок зустрічі об 11.00, закінчення – о 18.00.

Духовний майстер-клас від сестри Ліді “Як розпізнати покликання”
До сестри Ліді часто звертається молодь, яка намагається розпізнати своє покликання. І щоби молодим людям було легше зробити свій вибір на користь монастиря чи сім’ї, вона розповідає їм таке: “Якщо ви думаєте, що ваш обранець буде красивим, добрим, багатим, матиме сині очі та круту машину, буде терпіти всі ваші примхи, то мушу вас розчарувати – ідеальних чоловіків не існує в природі, все одно доведеться терпіти хоча б якісь недоліки! Але якщо ви шукаєте найкрасивішого, найдобрішого, найбагатшого, з найдобрішими очима, з м’яким довгим волоссям, що спадає на плечі, то вам – у монастир!”

Сестрі Ліді можна писати на поштову адресу: 89627, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Павшино, вул. Шевченка, 9; на електронну: paushingsjsm@gmail.com, або зателефонувати на номер: 050-104-40-61.


Із настанов сестри Ліді
* Люди хворіють через неправильне розуміння багатьох речей, відсутність гармонії в житті, розчарування в тому, що все не так, як би того хотілося, непрощення інших. Необов’язково бути злим, робити зло іншим, аби захворіти. Просто проблеми і переживання перетворюються на симптоми.
* В українців немає стабільності, причому в жодній сфері – усе завжди стрімко змінюється, люди втрачають роботу, гроші, стосунки... Щойно починаються проблеми в сім’ї – люди розлучаються, а треба подумати, зважити, потерпіти одне одному, намагатися порозумітись. Не кажу, що в Індії нема неблагополучних сімей, що ніхто не розлучається, але в нас є розуміння: якщо пара вінчалася, значить чоловік мусить бути добрий для жінки.
* Людина повинна прийти до Бога через покаяння. Воно зцілює нашу душу, що набагато важливіше, аніж зцілення тіла. Зцілення часто приходить після покаяння.
* Часто люди приходять до мене і кажуть, що вже все перепробували, але нічого не допомагає. “От і добре, – відповідаю їм у таких випадках. – Тепер знатимете, що вас зцілив Бог!”
* Якщо Бог торкається серця людини, вона зцілюється. Через хворобу, як у випадку зі мною, Він приводить людину до себе. Хвороба – ще не катастрофа. І смерть – не катастрофа.

27.11.2017 0:26
Надія Бурак

Маю проблеми, дуже би хотілося поспілкуватися з сестрою Ліді.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4428 / 1.61MB / SQL:{query_count}