Листопад вважається найбільш похмурим та виснажливим місяцем. Та Львівська національна філармонія добре знає, наскільки важливо дарувати яскраві емоції та незабутні враження, тож в листопаді солісти та колективи філармонії запрошують почути їх нові програми.
15 листопада о 19:00 на розсуд публіки представлять програму
«Лункі моря кольорів». Вона поєднує два епохальні симфонічні твори початку ХХ століття, адаптовані для одного фортепіано в чотири руки – La Mer Клода Дебюссі і «Море» Мікалоюса Чюрльоніса. Їх, а також музику нашого сучасника, українського композитора Валентина Сильвестрова, виконають одні з кращих інтерпретаторів ансамблевої музики – дует Сонати та Рокаса Зубовасів.
16 листопада у той же час тут відбудеться концерт «Перетинаючи темряву», який представить відносно молоду оригінальну українську саксофонну музику у виконанні знаних солістів Романа Фотуйми та Дарії Шутко.

У неділю,
19 листопада об 11:30 юні гості заходу
«Автостопом по музичній галактиці. Планета fortepiano» зможуть доєднатись до подорожі Дзень-Бума на дивовижну планету Форте-Піано. Усі знають, що таке «фортепіано». Однак, мало хто знає, що назва цього музичного інструменту утворилася від двох музичних термінів – «forte» й «piano». Таємниці цих слів Дзень-Бум розкриватиме разом з юними слухачами.
22 листопада о 19:00 стартує подія
«Танго з нотками джазу». Цього вечора на сцені філармонії звучатиме аргентинська, іспанська, французька, американська та, українська музика, яку об’єднали палкі ритми танго та несподівані джазові гармонії. Наступного дня о тій же годині гостей чекають на вечір
«Кос-Анатольський. Гомін гір». Постать цього непересічного митця стала легендарною для Львова та його мешканців. Анатолій Кос-Анатольський, музикант та юрист родом із Коломиї, став однією із визначних фігур культурного життя міста Лева впродовж близько 50 років своєї діяльності тут. У концерті його пам’яті напередодні дня народження артисти Львівської філармонії запрошують почути твори, натхненні красою Карпатських гір та сповнені їхнього мелодичного звучання. Ще один концерт-присвята Кос-Анатольському відбудеться
24 листопада і матиме назву
«Співець карпатського краю».
25 листопада о 18:00 відкриють подію
«Польща і Полонія солідарні з Україною». Цього року вона присвячена памʼяті полеглих за українську незалежність захисників, жертв російської агресії та геноциду українського народу – Голодомору.
Відкриє концерт Хорал для струнних Ганни Гаврилець, композиторки, що передчасно відійшла у Вічність в перші дні повномасштабного вторгнення. Сам жанр твору – хорал – відсилає до традиції молитовного співу. Цього разу він прозвучить як молитва в памʼять усіх жертв ворожої агресії.
Продовжать програму три твори, звʼязок між якими полягає в композиторській майстерності – звучатиме музика Юрія Ланюка та двох його учнів, також відомих сучасних композиторів: Золтана Алмаші та Любави Сидоренко. Також в програмі прозвучить музика одного з найяскравіших представників польського музичного авангарду – Вітольда Лютославського Grave. Завершуватиме вечір Диптих для струнних Богдани Фроляк.
29 листопада філармонія запрошує відвідати концерт симфонічної музики
«Брух. Дворжак». Під орудою диригентки Тетяни Лисенко-Дідули прозвучать шедеври романтичної класики, симфонія №9 Антоніна Дворжака та Перший скрипковий концерт Макса Бруха. Однією з причин неабиякої популярності останнього твору є надзвичайна партія скрипки, яка прозвучить у виконанні Назара Шутка.
А закриватиме листопадову програму в останній день місяця концерт «Враження». На межі осені та зими, в час найдовших вечорів Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» на чолі з диригентом Юрієм Скрипником та солісткою Оленою Мацелюх виконають Концерт для органа, литавр і струнного оркестру Франсіса Пуленка, Адажіо соль-мінор Томазо Альбіноні і Концерт для органу з оркестром Йозефа Райнбергера.