Містяни і влада шукають способи зберегти архітектурну
спадщину Львова. Серед пропозицій – значно більші штрафи за нищення пам’яток, місця для графіті та курси для охочих
їх створювати
Дев’ять зустрічей зі студентами вишів
Львова, понад 600 учасників,
Друга молодіжна сесія міської ради Львова – це неповний перелік заходів, реалізованих у межах Європейського тижня місцевої демократії у Львові, який відбувався впродовж жовтня 2019 року
«На роботу і з роботи звикла добиратися трамваями. У місті майже на кожній зупинці громадського транспорту встановлені електронні табло, які інформують про час прибуття трамваїв чи зміну їхнього маршруту. Але часто вони працюють зі збоями в системі. Поясніть, чому електронні дисплеї періодично не відображають потрібну інформацію про рух транспорту?»
Ірина Голоднюк, м. Львів
«Щодня доводиться на роботу і з роботи ходити пішки. Зараз швидше темніє на вулиці, тож поки йду додому (близько 18.00), вуличне освітлення в міських парках ще не вмикають. Уточніть, коли повинні вмикати та вимикати світло на вулицях?»
Ірина Білінська, м. Львів
«Маю хорошу звичку сортувати сміття вдома. Проте сумніваюсь, що після того, як воно потрапляє в сміттєві контейнери, його повторно використовують чи частково переробляють. Бо інколи спостерігаю, як посортоване сміття потрапляє в один сміттєвоз. Скажіть, будь ласка, куди у Львові можна приносити відсортовані ТПВ на переробку?»
Ігор Дума, м. Львів
«Нещодавно отримала повідомлення від Львівводоканалу, де зазначили, що прилади обліку води підлягають обов’язковій повірці кожні чотири роки. Маю два лічильники, на гарячу та холодну воду. Скажіть, будь ласка, чи насправді обов’язкова така повірка, наскільки довгою і дорогою є ця процедура?»
Ольга Климович, м. Львів
Ігор Лильо, історик, львовознавець і дослідник кулінарних традицій нашого міста –
про те, що таке львівська кухня, як і чому змінювалися смаки людей і що залишилося незмінним