Ананас забирає зайві кілограми

Ананас, мабуть, один з найекзотичніших фруктів на нашому столі. Хоча продають його в супермаркетах та на ринках увесь рік, але побалувати себе та рідних цими ласощами, зважаючи на їхню ціну, можемо не так часто

Ананас, мабуть, один з найекзотичніших фруктів на нашому столі. Хоча продають його в супермаркетах та на ринках увесь рік, але побалувати себе та рідних цими ласощами, зважаючи на їхню ціну, можемо не так часто.

Ананас – не лише смачний, а й корисний, цінний продукт у лікувально-діє­тичному харчуванні. За словами медиків, сік із ананаса рекомендують вживати при шлунково-кишкових розладах для покращення травлення, оскільки він підвищує ферментативну активність. Ананасовий сік корисний при хворобах нирок і серцево-судинної системи, його вживають для зменшення набряків, а також при анеміях. Завдяки вмісту в м’якоті плоду аскорбінової кислоти, він є вітамінним засобом.

Ананас – це джерело ензимів, які корисні для лікування шлункових захворювань. Він містить вітамін С, протеолітичний фермент бромелін, органічні кислоти, ванілін, цукри, переважно сахарозу, пектинові й мінеральні речовини, зокрема, солі кальцію, калію, міді та заліза. Бромелін, який місти­ть­ся у цьому фрукті, має здатність  регулювати обмін речовин в організмі, тому його рекомендують споживати тим, хто схильний до повноти чи мріє позбутися зайвих кілограмів.

У гомеопатії препарати з ананаса використовують при функціональних розладах нервової системи. Свіжий ананас сприяє травленню й успішно бореться з нетравленням шлунка, сприяє збереженню міцності кісток, перешкоджає утворенню тромбів.

Щоб переконатися, що ананас стиглий, потягніть за нижні листочки плоду. Якщо вони легко відриваються, ананас стиглий. Дозрілий ананас має бути жовто-коричневого забарвлення, зі свіжим та насиченим ароматом.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3974 / 1.54MB / SQL:{query_count}