Бути вічно молодим

Про це мріють усі без винятку. Ну, якщо не вічно, то якомога довше. Заради цього сідають на тривалі дієти і жінки, і чоловіки. Правда, доволі часто отримують зворотний результат - після тривалого голодування організм швидко набирає втрачені кілограми та ще й запасом.

hamburger.jpgПро це мріють усі без винятку. Ну, якщо не вічно, то якомога довше. Заради цього сідають на тривалі дієти і жінки, і чоловіки. Правда, доволі часто отримують зворотний результат - після тривалого голодування організм швидко набирає втрачені кілограми та ще й запасом.

Учені Університету Сент-Луїса (США) твердять, що, аби довго жити і нормально почуватися, не треба вдаватися до виснажливих дієт, а достатньо обмежити споживання калорійної їжі. Це уповільнить процес старіння організму, твердять учені. Бо тоді зменшується активність гормону щитовидної залози - triiodothyronine T3, який запобігає старінню тканин і дисфункції метаболізму. Зменшуючи по 300-500 споживаних калорій на день, можна досягти добрих біологічних ефектів для здоров'я, говорять дослідники.  Зменшення калорійності їжі захищає від ризику виникнення багатьох загальних хвороб, серед яких рак, діабет і серцеві порушення. Лікарі наголошують: що менше калорій отримує людина, то швидше знижується рівень гормону Т3 і життя стає тривалішим.

Але зменшення калорійності аж ніяк не означає, що треба з'їдати тільки один десерт чи бутерброд на добу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6214 / 1.53MB / SQL:{query_count}