Тонометри – які моделі краще вибрати для дому, а які підійдуть для подорожі?

Актуальність регулярного контролю тиску. Тонометри – особливості вибору для дітей та дорослих, функціональні особливості.

 

Обираємо тонометри за принципом роботи 

Гіпертонія з року в рік веде перед у списку причин смертності, причому, реалії життя такі, що негаразди з артеріальним тиском вже не асоціюються з віковими змінами. Часто гіпертонія зустрічається і в 35-40-річних людей.

Підвищений тиск провокує відхилення в роботі організму, збої в роботі серцево-судинної системи, суттєво підвищує ризик інфарктів та інсультів. Тому з віком особливої гостроти набуває проблема контролю артеріального тиску. Визначати цей життєво важливий показник легко за допомогою тонометрів. Цей пристрій повинен бути у кожній сім'ї, та найперше його слід придбати людям, що страждають на часті запаморочення, прискорене серцебиття, серцеві розлади.

Ці компактні прилади розподіляються за принципом роботи на три групи:

  • Механічні;
  • Напівавтоматичні;
  • Автоматичні.
  • Найбільш дешевими вважаються пристрої першої групи, але вони потребують певних навичок та досвіду, щоби правильно провести перевірку. Для цього фіксуємо манжету, накачуємо повітря, акуратно спускаємо, в цей момент стежимо за показниками манометру.

Більш зручними у побуті вважаються прилади другої групи – напівавтоматичні. В них вручну тільки накачується повітря, інші процеси автоматизовано. Такі прилади відрізняються мінімальним функціоналом: пам'ять, індикація аритмії, визначення середнього показника. Підібрати товар, що підійде саме вам, просто в каталозі сайту www.Dopomoga.ua.

Автоматичні моделі найбільш зручні у використанні – з ними впорається навіть дитина. Легко справиться з таким пристроєм і літня людина, з ослабленим зором чи слухом. Всі операції тут автоматизовано, користувачу слід правильно зафіксувати манжету і натиснути кнопку «Старт».

Нюанси вибору пристроїв 

Купити тонометр можна з манжетою стандартного діаметру – 22-32 сантиметри. Якщо вимірювати основні параметри дитині, людині з руками більшого обсягу, варто підібрати пристрої з аксесуаром відповідного діаметру – меншого чи більшого.

Людям, що часто подорожують, яким потрібно визначати життєві показники на роботі, згодяться апарати зап’ястного типу. Вони вирізняються компактністю, ергономікою, а процедура вимірювання займає не більше, ніж кілька хвилин.

При виборі приладу, важливо звертати увагу на додаткові функції – пам'ять, з її допомогою легко зорієнтуватися в тому, які дані були тиждень чи місяць тому.

Індикація аритмії стане в нагоді користувачам, що мають проблеми зі стабільністю серцевого ритму.

Людям з ослабленим зором, вадами зору, найкраще підійдуть моделі, в яких передбачені голосові підказки.  

Якщо ви плануєте користуватися приладом тільки вдома, обирайте моделі з мережевими адаптерами. Так вам не знадобиться постійно купувати батарейки.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.6786 / 1.55MB / SQL:{query_count}