Гарнішими не станете

П’ять продуктів, з яких не можна робити маски для обличчя

Завищені ціни на косметичні засоби інколи не дозволяють сповна стежити за станом шкіри обличчя. А натуральні замінники часто завдають більшої шкоди, аніж дешеві засоби гігієни. Ось антирейтинг п’яти шкідливих народних засобів, пише ua.redtram.com.
1. Харчова сода. Кажуть, крупинки соди здатні за кілька процедур позбавити обличчя від чорних цяток. Проте в реальності це може обернутися beauty-катастрофою. При такому поєднанні епідермальний бар’єр буде просто зруйнований. Навіть якщо ви змішаєте соду зі сметаною чи кефіром! Подібні “натуральні” суміші викликають колосальну втрату вологи і прискорюють процеси старіння.
2. Лимон. Ви напевне зди­вовані, адже всі знають, що лимон – це величезний сховок вітамі­ну С. Але це той рідкісний випадок, коли цитрус краще пустити на цукати. Якщо ви з метою відбілювання або усунення вад шкіри використовуєте лимон чи його сік, найімовірніше, кислота спричинить сильне подразнення і “з’їсть” весь захисний бар’єр. Крім цього, від лимонної кислоти можуть виникати пухирі, висип і опіки при потраплянні сонячного проміння.
3. Зубна паста. Припиніть раз і назавжди використовувати зубну пасту як засіб від прищів і пігментних плям. Тому що в ній міститься чимало шкідливих для шкіри компонентів, які можуть призвести до хімічних опіків. А якщо дефекти зникнуть або потьмянішають, на їхньому місці можуть залишитися шрами. Розчин чайного дерева на ватному тампоні спрацює набагато безпечніше та ефективніше.
4. Перекис водню. Як м’я­кий антисептик, перекис водню є одним з кращих засобів боротьби з інфекціями у випадку незначних порізів або опіків. Але додавати перекис у саморобні beauty-засоби не варто. При регулярному використанні він може викликати запалення і печіння. А якщо користуватися ним занадто часто, можна серйозно порушити рівень зволоження шкіри і її здатність до регенерації.
5. Цукор. Використання цукру як скрабу для губ – абсолютно нормальне явище. Зазвичай губи менш примхливі й чутливі до солодких кристаликів. Але для шкіри обличчя така текстура може бути травмувальною: призвести до мікропорізів на поверхні шкіри і як наслідок – до запалення та почервоніння. Замість цього краще зробіть пілінг за допомоги рисових висівок або вівсяних пластівців, які м’яко відлущують змертвілі часточки шкіри.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8826 / 1.54MB / SQL:{query_count}