Легковажність веде до… успіху

Несерйозні люди частіше досягають мети у житті

фото: jegostrona.pl
Ми звикли вважати серйозність і порядок запорукою успіху. Нас із дитинства переконували: безлад і легковажне ставлення до речей та життя в цілому не сприяють нічому доброму. Ми віримо в те, що тільки серйозний підхід до життя може привести до успіху. Проте, зі слів Еріка Баркера, автора журналу Time, насправді саме легкість буття визначає, наскільки людина інтелектуальна, пише УНІАН
Журналіст посилається на книгу Стівена Джонсона “Звідки беруться хороші ідеї. Народження і доля інновацій ”, головна ідея якої якраз і полягає в тому, що безлад навколо людини є показником її інтелекту. У мегаполісах люди живуть більш безтурботно порівняно з тими, що мешкають у невеликих поселеннях. І саме у великих містах зосереджена вся активність щодо створення інновацій. Легковажний мозок більш схильний до творчості та новаторства!
Тільки людина такого менталітету може працювати над кількома проектами одразу або захоплюватися одночасно різними хобі, що змушує розум працювати максимально ефективно, на піку можливостей. У такої людини народжуються найнесподіваніші думки та ідеї. Наприклад, малюючи під музику, вона створює новий вид живопису. 
Так, хаос навколо веде до геніальних ідей. Це може здатися дивним, але що більше різноманітних думок блукає в голові людини, то більша ймовірність того, що серед них знайдеться щось дійсно цікаве, варте уваги. Подібний принцип лежить в основі “мозкових штурмів”, які часто влаштовують творчі колективи для створення чогось інноваційного, незвичайного. Джон Лерер –  автор книги “Уява. Як працює креативність” – стверджує, що безлад на столі або навколо людини стимулює її творче мислення. Іншими словами, що більшим є безлад, то креативніше працює мозок. Хаос навколо не тільки не заважає ясно мислити, а й змушує таких неорганізованих людей дивитися на світ з іншої точки зору, підходити до ситуацій з іншого боку. І в багатьох випадках саме невміння жити в упорядкованому до ідеального світі стає ключем до справжнього успіху.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5491 / 1.54MB / SQL:{query_count}