Троянда: багата на вітамін С і є одним із найсильніших антиоксидантів. Її можна використовувати для швидкого відновлення шкіри і зміцнення кровоносних судин. Екстракт троянди застосовують для усунення почервонінь, зволоження шкіри і боротьби з ознаками старіння. Якщо у вас суха шкіра, обов’язково скористайтеся засобами на основі екстракту троянди, пише “Країна здоров’я”.
Ромашка: її можна не тільки запарювати і пити, а й використовувати для масок та компресів для усунення набряків. Крім того, ця рослина має протизапальні властивості.
Гібіскус: дуже популярний у індійській і китайській медицині, містить антиоксиданти і альфа-гідрокислоти. Саме завдяки цим компонентам квіти гібіскуса є чудовим пілінгом, який поліпшує циркуляцію крові.
Мак: пелюстки добре справляються із запаленнями, зволожують та пом’якшують шкіру.
Лаванда: благотворно впливає на шкіру, має сильний антибактеріальний і протизапальний ефект (але використовувати її краще для сухої та нормальної шкіри), налагоджує вироблення шкірного жиру, ідеально підходить для чутливої шкіри.
Квіти кактуса: зволожують шкіру, запобігають старіння. Багаті на антиоксиданти, мають антигістамінний ефект, тому їх можна використовувати як компонент гіпоалергенної косметики. Екстракт квіток кактуса захищає шкіру від впливу вільних радикалів і зволожує її.
Жасмин: регулярно використовується в ароматерапії. Екстракт квітів покращує циркуляцію крові, чудово зволожує шкіру і очищає пори. Найчастіше використовується для сухої шкіри, але іншим типам теж не зашкодить.
Орхідея: має зволожувальну і антивікову дію. Зберігає молодість шкіри, запобігає появу зморщок (використовувати її можна при будь-якому типі шкіри).
Лотос: зволожує навіть найбільш суху шкіру, додаючи їй здорового блиску, частково відновлює еластичність і вирівнює тон.