Березовий сік: хіт весняного сезону

Поради дієтолога Оксани Скиталінської

Березовий сік є одним з перших весняних дарів природи. Лікувально-оздоровчі властивості цього напою цінують через те, що він містить вітаміни С, РР, пантотенову кислоту (вітамін В5), каротин, флавоноїди і цинк. 
“Березовий сік готує нашу шкіру до інтенсивнішої сонячної дії, робить її гладкою. А якщо маєте проблемну шкіру (вугрі, запалення, сухість, почервоніння, в’ялість, зморшки), то цей сік стане незамінним компонентом раціону. Завдяки посиленню активності клітин моноцитів він зміцнює імунну систему. При хронічних гастритах сприяє відновленню слизової оболонки шлунка та нормалізації мікрофлори кишківника. Нормалізує обмін холестерину, підвищує мікроциркуляцію та оксигенацію (доставку кисню) до серцевого м’яза. Березовий сік має виражену протизапальну дію, зменшує прояви артритів та набряки, дає легкий сечогінний ефект. Допоможе позбутися надлишкової ваги, а також сприяє загоєнню ран, відновленню тканин після операцій, хіміотерапії, косметичних процедур”, – зазначає на своїй сторінці у Facebook дієтолог Оксана Скиталінська. 
До березового соку вона радить не додавати ні цукру, ні меду. Пити за 10-20 хвилин до їди від однієї до п’яти склянок напою кімнатної температури на день. А якщо волієте його зберігати, то не консервуйте, а заморожуйте, бо під час консервації втрачаються всі вітаміни й біологічно активні речовини. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4655 / 1.53MB / SQL:{query_count}