Чому? Медики кажуть, що через постійний стан тривоги. Фахівці дають слушні поради, як подолати безсоння і зберегти стабільний стан психіки, даючи організму повноцінний відпочинок у нічний час, повідомляє
hronika.infoПорада перша: потрібно зрозуміти причину свого занепокоєння – у багатьох випадках це очікування якихось бід і неприємностей, яке може виявитися марним, бо ймовірність того, що трапиться якесь лихо, при ретельному й неупередженому аналізі виявляється мізерно малою.
Порада друга: покласти своє занепокоєння у “шухляду” і пригадати слова незрівнянної Скарлетт О’Хари “я подумаю про це завтра”, а сьогодні потрібно дозволити собі виспатися – сили знадобляться, якщо біда все ж таки трапиться.
Порада третя: потрібно навчитися дивитися страху в обличчя. Для цього знадобиться конструктивний аналіз і чесні відповіді на такі запитання: що найгірше може статися? Наскільки це ймовірно? Що можна зробити, аби запобігти небажану подію та як до неї підготуватися? Отримавши відповіді, складайте план дій і організуйте програму безпеки. Так ви навчитеся запобігати події, а не просто реагувати на них занепокоєнням і безсонням!
Порада четверта: замінити страх стурбованістю – раціональною діяльністю, спрямованою на вирішення проблеми.
Порада п’ята: додержувати правила “якщо можеш робити – роби!”. Це означає, що краще щось робити, аніж переживати. Якщо ситуацію не вдається переламати, про неї просто варто забути.