Заспокоїтися під час стресу допоможе дихання носом

У ході еволюції страх відігравав велику роль — запускав інстинкт самозбереження

У ході еволюції страх відігравав велику роль — запускав інстинкт самозбереження. За будь-якої небезпеки людина інстинктивно заковтує ротом невеликі порції повітря, збуджує верхні частки легенів і знаходить здатність швидко бігти. Якщо ми не застуджені і не страждаємо від алергії, то не надаємо особливого значення тому, як дихаємо, глибоко чи поверхово, тільки носом або іноді вдихаємо повітря ротом. Виявляється, можна стати здоровішим і позбутися багатьох проблем, якщо навчитися правильно дихати, інформує healthinfo.ua.
Легені складаються з п’яти частин, але зазвичай за поверхневого дихання працюють тільки дві верхні. Вони задіюють так звані стресові рецептори. Через це збільшується частота серцевих скорочень, підвищується тиск, словом, організм поводиться так, як за прояви сильних емоцій: гніву, страху. 
У сучасному світі значно більшу небезпеку становить хронічний стрес. Аби заспокоїти організм, треба навчитися глибоко дихати носом, задіюючи діафрагму. Цей спосіб дихання вважається оптимальним, але до нього треба звикнути. Дискомфорт, який виникає, коли дихаєте животом, відчувається лише в перші дні, зате результатом стане загальне оздоровлення організму. Під час діафрагмального дихання наповнюються повітрям усі частки легенів, відбувається масаж серця та інших органів, не так активно виробляються гормони стресу, знижується тиск, нормалізується пульс, стимулюється імунітет. Людина стає спокійнішою і здоровішою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4341 / 1.53MB / SQL:{query_count}