Усім відомо, що фрукти та овочі корисні для нашого організму. Але виявляється, що деякі з них відображають частини тіла і забезпечують їх поживними речовинами. Збіг? Можливо… Хоча ці продукти корисні для всього тіла, цей список веселих збігів також нагадає про те, що потрібно їсти для вирішення конкретних проблем.
Мозок і волоський горіх. Звісно, усі помічали, що поверхня горіха нагадує звивистий мозок людини. І не дарма. Адже саме волоський горіх здатен як ніщо інше поліпшити діяльність нашого мозку. У ньому міститься велика кількість омега-3 жирних кислот, які дуже позитивно впливають на головну функцію мозку.
Очі і морква. Розріжте моркву навпіл і помітите, що вона дуже нагадує око. Частіше жуйте цей корисний овоч і навіть у старості проблеми із зором обійдуть вас боком.
Жіночі органи і авокадо. Авокадо, що за формою нагадує матку, дуже добре підтримує репродуктивну жіночу функцію. Це чудове джерело фолієвої кислоти, а вона зменшить ризик появи передракового стану шийки матки.
Кістки і селера. Довгасті стебла селери не лише схожі на кістки, а й чудово їх зміцнюють, оскільки є джерелом кремнію.
Шлунок та імбир. Імбир – справжня знахідка для вагітних жінок і людей, які потерпають від морської хвороби. Вже давно доведено, що корінь імбиру рятує від блювоти і нудоти навіть у дуже непростих ситуаціях. І якщо уважно придивитися до імбиру, можна помітити деяку схожість зі шлунком людини.
Серце і помідор. Розріжте помідор і помітите, що в ньому, як і в серці людини, є камери. Окрім цього, цей червоний овоч знижує ризик захворювання серцево-судинної системи.
Груди і грейпфрут. Округлий грейпфрут містить лімоноїди, речовини, які знижують ризик захворювання на рак грудей. І тут, виявляється, випадковості невипадкові. Структура грейпфрута нагадує будову молочної залози.
Підшлункова і солодка картопля. Довгаста солодка картопля не лише нагадує за формою підшлункову залозу, а й є її ангелом-охоронцем. Вона є джерелом бета-каротину, антиоксиданту, який захищає тканини підшлункової від пошкодження, старіння і раку.
Червоне вино і кров. Червоне вино, яке багате на антиоксиданти і поліфеноли, виглядає як кров. Коли його питимете, справді наповнитеся здоровим матеріалом, який захистить від руйнівних речовин у крові, таких як холестерин, який може викликати захворювання серця. У червоному вині також містяться речовини, що розріджують кров, таким чином, зменшуючи кількість згустків у крові, які пов’язані із серцево-судинними захворюваннями та інсультом.