Зимові процедури краси

Зима – ідеальний час для безлічі салонних процедур, які допоможуть відновитися

фото: архів
Пілінг. Ця процедура допомагає підвищити пруж­ність шкіри, позбутися дрібних дефектів на ній і покращити колір обличчя. Сенс процедури в тому, що спеціалісти механічно (ульт­развук, вакуум, лазер, скра­би з абразивами) чи хі­мічно (органічні кислоти різної концентрації) знімають верхній шар шкіри, внаслідок чого активізуються відновні процеси.
Епіляція. Після лазерної і фотоепіляції шкіру необхідно берегти від ультрафіолету приблизно 3-4 тижні. Аби повністю позбутися небажаного волосся, треба провести від трьох до п’яти процедур з інтервалом між ними у майже місяць. Отож зима – ідеальний час для початку курсу епіляції.
Відбілювання. Усі відбілюючі процедури проводять у холодну пору року, аби не стимулювати меланогенезу. Видаляти можна свіжі пігментні плями – результат пляжного відпочинку, хлоазми після вагітності та ластовиння. У домашніх умовах відбілюючого ефекту можна досягти за допомогою огірка, лимона, петрушки та спеціальних кремів і масок, у салоні – за допомогою професійної косметики, що зменшує пігментацію, і пілінгу.
Видалення родимок і бородавок. Аби позбутися їх, використовують скальпель, лазер, рідкий азот і різноманітні хімічні засоби. Що підходить саме вам, потрібно вирішити разом із косметологом і... онкологом. Завдання останнього – визначити, наскільки безпечно видаляти шкірний наріст у кожному конкретному випадку.
Фотоомолодження. За до­помогою направленого пуч­ка високоінтенсивного світ­ла можна не тільки прибрати судинну сіточку й усу­нути дефекти, пов’язані з кольором шкіри, але і стимулювати оновлення шкіри. Ефекту фотоомолодження досягають насамперед завдяки стимуляції вироблення колагену – білка, що відповідає за пружність шкіри.
Татуаж і перманентний макіяж. Наносити і приби­рати татуювання теж кра­ще в холодну пору року: по-перше, загоєння буде швидшим, по-друге, татуювання якийсь час потрібно берегти від впливу ультрафіолету. Все це належить до такого виду татуажу, як перманентний макіяж. Але його виконують менш стійкими фарбами, і з часом він ви­горяє на сонці. Тому, зва­жившись на тривалий макіяж восени, ним можна насолоджуватися довше.
Лікування ослабленого волосся. Літня спека та осінні вітри дуже ослабили волосся. Зараз час позбавитися посічених кінчиків, а потім зайнятися відновленням структури ушкодженого волосся. Для нормального, ледь пересушеного чи такого, що втратило блиск, зазвичай вистачає курсу з чотирьох або шести домашніх масок. А ось із серйознішими проблемами краще звернутися в салон і підібрати концентровані медичні сироватки.
Догляд за руками. Узим­ку шкірі рук необхід­не додаткове живлення і зволоження. Відновити водно-ліпідний баланс і пружність шкіри рук можна за допомогою парафінотерапії або способу, відомого ще нашим прабабусям: на ніч змастити руки персиковою або оливковою олією і надягти рукавички.
Профілактика куперозу. Із початком холодів починають нагадувати про себе судинні зірочки та сіточки на обличчі. Поки перепади температури на вулиці та в приміщенні не стали критичними, варто зайнятися профілактикою: збільшити надходження вітаміну С в організм, після узгодження з лікарем попити препарати для зміцнення судин, почати використовувати креми та мазі для профілактики куперозу і, нарешті, видалити старі зірочки за допомогою уже згадуваної фототерапії або лазера.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4894 / 1.55MB / SQL:{query_count}