Що робити, аби морська засмага збереглася якнайдовше?

“Тиждень тому повернулася з відпустки. Разом із сім’єю засмагали та купалися в одному з міст Криму. Уже на наступний день після повернення помітила, що моя засмага потроху злазить: шкіра лущиться, вкривається плямами… Скажіть, будь ласка, що робити, аби морська засмага збереглася якнайдовше?”

Зоряна Іщук, м. Львів


Марта Коломойцева, косметолог:
– Шкіра після засмаги ослаблена, пересушена і потребує додаткового догляду, зокрема зволоження. Для цього вам знадобляться креми з вітаміном Е, гіалуроновою кислотою і термальною водою. Корисні для засмаглої шкіри олія авокадо та гліцерин.
В ідеалі правильно сформована впродовж 14 днів засмага тримається на темній шкірі до 60 діб, на світлій – до 42-45 діб, на майже білій – до 20 діб. Щоб засмага протрималася якнайдовше, приймаючи ванну, відмовтеся від занадто гарячої води, тому що під її дією руйнується захисний шар шкіри і вона починає лущитися. Найоптимальніше рішення – контрастний душ протягом 5-10 хвилин.
Закріпити засмагу можна й у солярії. Але щоб іще більше не пересушити шкіру, варто навідатися туди через два-три тижні після відпустки. Достатньо кількахвилинного перебування в солярії раз на один-два тижні впродовж місяця! Корисно вмиватися чайною заваркою, протирати шкіру кавовими кубиками льоду. Одним із секретів тривалого збереження засмаги є морквяний сік, змішаний з вершками.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4311 / 1.53MB / SQL:{query_count}