Британські вчені взяли під сумнів п’ять корисних звичок, які так пропагують засоби масової інформації, пише vegopolis.ru.
Отже, це:
Щоденний душ
Регулярне використання гарячої води, мила і гелю для душу позбавляє шкіру природних жирів, приводить до сухості, лущення і навіть інфекцій. Учені стверджують, що необов’язково митися щодня з милом, достатньо обполоснути тіло прохолодною або теплою водою.
Восьмигодинний сон
Учені стверджують, що вісім годин глибокого сну можуть приводити до постійного відчуття втоми. Спати радять сім годин: вночі не більше шести годин, а ще годину “дрімати” протягом дня.
Домашнє прибирання
У всіх, хто надмірно трудиться по господарству, вчені спостерігали підвищений кров`яний тиск, а ті, хто використовував багато побутової хімії, були в групі ризику захворювань астмою.
Глибоке дихання
Часто під глибоким диханням мають на увазі верхнє грудне дихання. Це неправильне дихання – нижні ділянки легенів недоотримують кисень, а нервова система – перенапружується. Правильне глибоке дихання – це дихання животом.
Відпочинок після їжі
Не слід пасивно відпочивати після ситної трапези. В цьому випадку тіло не спалюватиме одержані калорії, а стане відкладати їх про запас у вигляді підшкірного жиру.