
Нас змалку вчать їсти корисну їжу та “запасатися” влітку вітамінами на наступну зиму. Проте, виявляється, не всі так звані “здорові” продукти добре впливають на організм.
Щоденне вживання більш ніж двох чашок зеленого чаю може викликати захворювання печінки та нирок. Ртуть, яка накопичується у рибі, для людського організму теж не представляє великої користі. За даними британських досліджень, збільшується рівень смертності й у тих, хто вживає капсули риб’ячого жиру. Гранатовий сік категорично не можна вживати людям із виразкою та підвищеною кислотністю шлунка, та й іншим рекомендують його пити лише розбавленим з водою. Також людям із подібними захворюваннями шлунка не варто захоплюватися вживанням броколі, часнику, цибулі та цілісного зерна.
Корисною є оливкова олія лише першого, так званого холодного відтискання. А от олію “орухо”, яку одержують, нагріваючи вичавки, категорично не можна використовувати, оскільки вона містить шкідливі канцерогенні речовини. Надмірне вживання горіхів може викликати головний біль, блювоту та навіть отруєння. Також голова болітиме від поліфенолів, які містяться у червоному винограді.
Томати та соуси при їх надмірному вживанні, призводять до відкладення солей в організмі, викликають утворення каменів у нирках, а також сприяють ерозії зубної емалі.