Реформи-2011 від Азарова

Уряд ухвалив національний план дій на 2011 рік щодо впровадження  економічних реформ на 2011 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”

Уряд ухвалив національний план дій на 2011 рік щодо впровадження  економічних реформ на 2011 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Головною метою плану дій на 2011 рік є тактична реалізація середньострокової програми економічних реформ. План дій побудовано за напрямами реформ (це 21 вектор), які охоплюють всі галузі економіки.

Національний план економічних реформ передбачає дерегуляцію усіх сфер життя. Загалом для спрощення дозвільних процедур планують розробити та ухвалити близько 30 нормативно-правових актів. “У 2011 році будуть завершені всі необхідні процедури для реалізації податкової та бюджетної реформ. План економічних реформ приділяє значну увагу розвитку аграрно-промислового комплексу. Вже на початку року буде розроблено національні проекти “Зерно України” та “Ефективне тваринництво”, – зазначають в уряді.

Стратегічний план дій передбачає продовження земельної реформи, яка має на меті розробку та прийняття законопроектів про ринок земель, державний земельний кадастр тощо.

“Також буде продовжена реформа енергетичного сектору та житлово-комунального господарства – технічного переобладнання, підвищення енергоефективності у ЖКГ. Водночас реформи в енергетичному секторі не повинні лягати важким тягарем на населення. Тому без прозорого фінансово-економічного обґрунтування та низки компенсаційних заходів тарифи на енергоресурси для населення підвищуватись не будуть”, – стверджують у прес-службі уряду.

Розроблено низку проектів, які, на думку урядовців, сприятимуть реформуванню житлово-комунального господарства: “Доступне житло”, “Чисте місто”, “Нове життя”, “Якісна вода” та “Місто майбутнього”. Також план дій передбачає продовження системних реформ у галузі освіти. У 2011 році уряд розробить нові державні стандарти початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5675 / 1.54MB / SQL:{query_count}