ОДКБ стало пріоритетом

Відмовляючись від вступу в Північноатлантичний альянс (НАТО) і декларуючи позаблоковий статус України, влада, м’яко кажучи, лукавила

Відмовляючись від вступу в Північноатлантичний альянс (НАТО) і декларуючи позаблоковий статус України, влада, м’яко кажучи, лукавила. Учора народний депутат України від фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов заявив, що позаблоковий статус є дорогим задоволенням для України.

“Сьогодні створення індивідуальної потужної системи безпеки Україні “не по кишені”. Безумовно, питання про позаблоковий статус мені здається, з одного боку, безвідповідальним, а з іншого – занадто дорогим задоволенням. І вибір потрібно буде робити у найближчі роки”, – наголосив політик.

Інший регіонал, міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов також учора заявив, що пріоритетним напрямом має бути розвиток поглибленої співпраці з Організацією договору колективної безпеки. Про це урядовець сказав під час конференції з питань Організації договору колективної безпеки.

“Це пов’язано із нашою історією, із зовнішньополітичним курсом України, це пов’язано із тим, що сьогодні розвиваються економічні стосунки України з Росією, з Казахстаном тощо. Тому бажано і варто звертати увагу не лише на традиційні моменти, пов’язані безпосередньо з військовими навчаннями; ми маємо вийти на весь комплекс проблем”, – підкреслив урядовець.

ОДКБ – військово-політичний союз, створений державами СНД на основі Договору про колективну безпеку (ДКБ), підписаного 15 травня 1992 року. До цього договору входять Вірменія, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Азербайджан, Грузія та Білорусь. Деякі експерти схильні розцінювати співпрацю з ОДКБ, як крок до зближення із Росією.

Ярослав Іваночко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5353 / 1.54MB / SQL:{query_count}