Росіяни цікавляться українським суднобудуванням

Окрім українського держпідприємства “Зоря-Машпроект” і Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ), про інтеграцію з якими було відомо раніше, Об’єднану суднобудівну корпорацію (ОСК) РФ цікавлять ще чотири активи

Окрім українського держпідприємства “Зоря-Машпроект” і Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ), про інтеграцію з якими було відомо раніше, Об’єднану суднобудівну корпорацію (ОСК) РФ цікавлять ще чотири активи, частина з яких перебуває в держвласності України, повідомляє РБК daily.

Серед них – завод “Паллада”, Суднобудівний завод імені 61 комунара і приватні Херсонський суднобудівний завод (ХСЗ) і Миколаївський “Екватор”.

На українських підприємствах і в Міністерстві промисловості України підтверджують інтерес ОСК до цих активів, але наголошують, що предметних переговорів про інтеграцію з російською корпорацією наразі не ведеться. “ОСК веде мляве листування з урядом України на тему об’єднання суднобудівних активів.

По суті, немає жодних законодавчих ініціатив. Тому зараз складно щось говорити про придбання ОСК українських підприємств або про яку-небудь іншу інтеграцію “, – говорить прес-секретар Мінпромполітики України Сергій Гончаров.

Утім, ОСК може зіткнутися з несподіваною проблемою. Наприкінці травня 2010 р. Господарський суд Києва визнав приватизацію ЧСЗ незаконною. Херсонський суднобудівний завод (формальний власник 90,25% акцій ЧСЗ) подав апеляцію на рішення суду. “У низці українських підприємств, які ми вивчаємо на предмет інтеграції з ОСК, дійсно є проблеми з власниками, – визнає представник ОСК Ігор Рябов. – Чекаємо, що Україна вирішить ці проблеми”.

Раніше Антимонопольний комітет України надав дозвіл закритому акціонерному товариству “Керуюча компанія “Брянський машинобудівний завод”(місто Брянськ, Російська Федерація) на придбання акцій відкритого акціонерного товариства “Холдингова компанія “Луганськтепловоз”.
15 червня цього року керуюча компанія “Брянський машинобудівний завод” , що входить у російський “Трансмашхолдинг”, була визнана переможцем конкурсу з продажу 76,001% пакета акцій ВАТ “Луганськтепловоз”. Реалізаційна ціна підприємства перевищила його стартову ціну всього на 10 млн грн. Початкова вартість становила 400 млн грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4737 / 1.54MB / SQL:{query_count}