Кількість масових харчових отруєнь, на жаль, невпинно зростає. Ще не вщухли пристрасті навколо кефірного отруєння у місті Джанкої, де було госпіталізовано 192 дитини, як стало відомо, що у першому окремому полку Президента України, який дислокується у Києві, виникла небезпека масового отруєння військовослужбовців.
Кількість масових харчових отруєнь, на жаль, невпинно зростає. Ще не вщухли пристрасті навколо кефірного отруєння у місті Джанкої, де було госпіталізовано 192 дитини, як стало відомо, що у першому окремому полку Президента України, який дислокується у Києві, виникла небезпека масового отруєння військовослужбовців. Як повідомляє УНІАН із посиланням на начальника прес-центру командування Сухопутних військ Сергія Азиркіна, у вівторок та середу 15 військовиків поскаржилися на погіршення самопочуття через розлад шлунка. За його словами, командування військової частини вирішило ізолювати 153-х службовців, які контактували з тими, хто відчув погіршення самопочуття. Усі вони перебувають на території військової частини, і, як відомо, жодного службовця не госпіталізовано через незначне погіршення самопочуття. Наразі нічого не повідомляють про можливі причини отруєння, а попередні результати взятих проб стануть відомими не пізніше як 21-22 вересня. Зараз у полку проводять комплекс необхідних санітарно-профілактичних заходів: здійснюється медичне спостереження за військовослужбовцями, які перебувають на карантині, проведено бактеріологічне обстеження військовиків, персоналу солдатської їдальні, приміщень закладу, харчування та води.
Зауважмо, що це далеко не перше харчове отруєння серед військовослужбовців. 24 серпня у Білій Церкві Київської області було госпіталізовано понад 150 осіб 72-ї механізованої бригади. Тоді підозра у розповсюдженні неякісних харчів упала на підприємство "Воєнторгсервіс", що постачала їжу у цей гарнізон. А в лютому у Харкові через кишкову паличку, яку пізніше знайшли у котлетах, госпіталізували 88 курсантів Інституту танкових військ Національного технічного університету Харківський політехнічний інститут і кількох міських військових частин. Але коли небезпека масового отруєння підкрадається до елітного підрозділу, у якому перед набором ретельно перевіряють біографію не лише службовців, а й їхніх сімей, то стає зрозуміло, що стан українського війська не такий передбачуваний і надійний, як того б хотіли люди, яких ця армія захищає.