Україна тестуватиме шкільну освіту

Україна братиме участь у дослідженні PISA (Programme for International Student Assessment) для порівняння навичок із читання, математики та інших природничих дисциплін серед 15-річних підлітків із різних держав

Про досягнення відповідної угоди повідомили міністр освіти Сергій Квіт і його заступниця Інна Совсун на сторінках у соцмережі Facebook, інформує “Тиждень”. 
“Кілька місяців перемовин – і от сьогодні отримали новину, що OECD погодили заявку України на включення її до складу країн, що братимуть участь у міжнародному дослідженні PISA (Programme for International Student Assessment)”, – написала Совсун. Із її слів, участь у програмі дозволить українській освіті “вийти з числа аутсайдерів міжнародних освітніх порівняльних досліджень та оцінити свої результати в порівнянні з іншими країнами”.
“Крім того, PISA (за умови систематичної участі) –  інструмент для прослідковування тенденцій розвитку освіти і вироблення відповідних evidence-based політик у сфері. Звісно, approval від керівництва ОЕСР – лише перший крок. Далі – забезпечення фінансування, утворення національної команди з імплементації”, – додала заступник міністра.
Тестування PISA проводять кожні три роки, починаючи з 2000. Востаннє дослідження провели у 2012 році, однак Україна вже не зможе взяти участь у тестуванні 2015-го. Перші українські учні приєднаються до програми орієнтовно у 2018.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5082 / 1.53MB / SQL:{query_count}