Гроші для Зміїного закінчилися

Коштів для закінчення будівництва на острові Зміїний катастрофічно бракує. Голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Сердюк розпорядився по змозі закінчити будівництво об'єктів на острові Зміїний або ж законсервувати їх до вирішення питання про виділення грошей на потреби острова з державного бюджету.

Коштів для закінчення будівництва на острові Зміїний катастрофічно бракує. Голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Сердюк розпорядився по змозі закінчити будівництво об'єктів на острові Зміїний або ж законсервувати їх до вирішення питання про виділення грошей на потреби острова з державного бюджету. 777 тис. грн, виділених з бюджету Одеської області на освоєння острова Змі­їний, острівному господарству вистачить тільки на півроку.

Про це ІА Репортер повідомив директор обласного комунального підприємства "Ост­рівне" Віктор Острогляд.

"Цих грошей вистачить тіль­ки на життєзабезпечення людей, що працюють на острові, підтримку інфраструктури, і то максимум на півроку", - заявив Острогляд.

За його словами, лише витрати на транспортне сполучення минулого року становили близько 380 тис. грн. "Ніякого капітального будівництва на ці кошти вести не можна", - додав директор КП. Чиновник повідомив, що підприємство "Острівне" цього року спробує самотужки заробити гроші, передусім надаючи транспортні послуги, а також риболовлею.

"Минулого року в результаті перевезення вантажів і людей на острів ми заробили близько 300 тис. грн. Цього року такі доходи прогнозувати важко. Я ж не київське метро, підняти ціну на проїзд Вилкове - Зміїний - Вилкове не можу, вона у нас залишається тією ж - 880 гривень з людини", - зазначив Острогляд.

Згідно з рішенням ООН Між­народного суду в Гаазі у справі про розділ Чорноморського шельфу і виняткових економічних зон між Україною і Румунією, під юрисдикцію Бухареста відійшло 79,34% спір­них територій у Чорному морі. Заступник міністра закордонних справ України Олександр Купчишин зазначає, що рішення Міжнародного суду ООН про делімітацію континентального шельфу і виняткових економічних зон в Чорному морі більше відображає позицію румунської сторони.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4653 / 1.54MB / SQL:{query_count}