Знайти роботу стало важкувато

Пошуки місця праці в Україні тепер тривають понад півроку

В Україні на пошуки роботи тепер доведеться витратити півроку і більше. Кожен другий офісний працівник після кількох місяців пошуку готовий зменшити свої зарплатні очікування на суму від 5 до 30%. Решта не згодні знижувати фінансові вимоги навіть за умов безробіття, що затягнулося. Такі результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
Кожен третій бажаючий може працевлаштуватися за 3-6 місяців. 14% пошукачів шукають роботу від шести до дванадцяти місяців. Кожному десятому вдається стати новим співробітником протягом 1-2 місяців. Для 1 з 12 пошукачів процес пошуку затягнувся на термін понад рік. І тільки кожному двадцятому вдається отримати бажане місце в компанії за лічені тижні.
За даними опитування hh.ua, четверо з п’яти опитаних стверджують, що знайти хорошу роботу останнім часом стало значно складніше і часу на це знадобиться більше. Зменшення кількості вакансій змушує пошукачів виявляти більше активності: на hh.ua кількість відгуків на одну вакансію за рік збільшилася вдвічі.
Кожен другий офісний працівник після кількох місяців пошуку готовий зменшити свої зарплатні очікування на суму від 5 до 30%
“Білі комірці” почали значно активніше розміщувати резюме, використовувати для пошуків усі доступні канали. Наприклад, у січні кількість резюме на hh.ua виросла на 24%.
Але, незважаючи на складнощі, пошукачі не готові суттєво знижувати зарплатні очікування. Останнім часом інфляція дуже позначилася на гаманцях українців. Тому навіть у ситуації тривалого безробіття дещо менше половини “білих комірів” не змінять вимоги до зарплати. Четверта частина піде на зниження не більше ніж на 5-10%. Ще четвертина будуть готові пожертвувати приблизно 15-30% від попередньої зарплати. І тільки одиниці погодяться на будь-які умови, аби тільки позбутися статусу безробітного.
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в січні 2015 року. В опитуванні взяв участь 1771 респондент.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4698 / 1.54MB / SQL:{query_count}