На самому дні…

Україна потрапила до списку країн третього світу

Україна потрапила до списку країн третього світу

Сьогоднішня Україна може пишатися лише географічною приналежністю до Європи. У соціальному та економічному аспекті місце нашої держави – на дні світу, поряд із африканськими та найбіднішими азійськими країнами. Бездарність, злодійкуватість, інтелектуальна неспроможність української влади в поєднанні із результатами “покращення” останніх двох років відкинули Україну у перелік країн третього світу.

Про це свідчать дані дослідження Global Wealth Report, присвяченого вивченню рівня добробуту в усіх країнах світу. Нашу державу аналітики зарахували до країн так званого “третього світу”, тобто до найбідніших. Свій звіт експерти Credit Suisse складали на основі ринкової вартості фінансових та нефінансових активів людей, не враховуючи борги, яких набирається за них держава. За цими критеріями, багаті країни – це держави, у яких кожен мешканець “коштує” від 5 до 25 тисяч доларів. На нашому континенті до переліку успішних потрапили країни Центральної та Східної Європи, Середньої Азії, Монголія, Китай і навіть Росія. Українське ж життя виявилося майже нічого не вартим, порівняно з цивілізованим світом. Так, на середину 2012 року фінансове становище дорослого українця в середньому становило 3,2 тисячі доларів. Така цифра фактично ідентична рівню жителів Нікарагуа чи Гайяни. При цьому за рівнем “особистого” боргу, тобто обсягу боргового навантаження на одного дорослого громадянина, Україна ближча до багатших країн.

Починаючи з 2000 року боргове навантаження на кожного громадянина України зросло у 50 разів. Такі цифри є абсолютним світовим рекордом і навіть “вічно збідовані” греки, португальці чи ісландці не спромоглися наділити країну невиплатними боргами за такий короткий термін. За словами експертів, це свідчить про “розслаблену” культуру кредитування в нашій країні, яка в подальшому призведе до серйозних проблем. Зазначимо, що зараз державний бюджет України в мінусі на 24 мільярди. Лише за вересень бюджет України додав збитків майже на сім мільярдів. Уряд називає такі цифри “плановими”. Також станом на сьогодні все активніше тануть міжнародні резерви України. Із початку року вони скоротилися на 8% (на $2,24 мільярди). 

Проте такий фон не заважає різкому збільшенню кількості українських мільйонерів за останній рік. Цього року бідні можуть радіти за 754-х новоспечених мільйонерів. У той же час нинішня виборча кампанія досягла свого історичного рекорду. Лише на медіарекламу всі партії витратили близько мільярда гривень. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5020 / 1.54MB / SQL:{query_count}