Українські новини: телеграф

Від гріха далі

Український бізнес заплатив більше податків, аніж очікували у ДПС. План надходжень податку на прибуток за дев’ять місяців перевиконано на 12%, до бюджету додатково надійшло 4,2 млрд грн. Такі дані наводять у прес-службі Державної податкової служби України. Серед лідерів зі сплати податку на прибуток є підприємства, що виготовляють вироби з деревини, а також будівельні підприємства.

Дорогі колеса

Обслуговування автомобілів НАК “Нафтогаз України” обійдеться бюджету більше ніж у мільйон гривень. Як повідомляють “Наші гроші” із посиланням на “Вісник державних закупівель”, ДП “Нафтогазобслуговування” НАК “Нафтогаз України” уклало низку угод на технічне обслуговування 63 автомобілів на суму 1,14 млн грн. Заміна колодок, свічок, діагностика ходової коштуватиме 1,09 млн грн, ще 50 тис. грн витратять на ремонт автомобільних кондиціонерів. Це вже друге за рік замовлення “Нафтогазобслуговування” на обслуговування автопарку. У січні замовили послуги і запчастини для цих самих 63-х іномарок на суму 4,9 млн грн. Ще 4,96 млн грн коштувало техобслуговування 27-ми Мерседесів “Нафтогазу”. Отже, впродовж року на догляд за 90 автомобілями “Нафтогазу” укладено угоди на загальну суму 11 млн грн.

Ми наш, ми новий світ збудуєм

Опозиція, коли прийде до влади, планує ліквідувати Конституційний суд. Окрім того, МВС та СБУ мають намір позбавити функції боротьби із корупцією. Натомість створять єдиний орган – Національне антикорупційне бюро, “яке отримає повноваження для реальної війни з корупцією”. Про це заявив голова ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Арсеній Яценюк на прес-конференції в Донецьку. За його словами, в рамках реформи судової системи Об’єднана опозиція передбачає тотальну люстрацію суддівського корпусу. “Конституційний суд – це ніщо інше як підрозділ Адміністрації президента. Потрібно передати функції конституційної юрисдикції Верховному суду України”, – переконаний Яценюк.

На перший-другий розрахуйсь

Центральна виборча дільниця доручила знищити в реєстрі виборців приблизно три тисячі “двійників”. Таке рішення ухвалили на засіданні ЦВК у четвер. Доповідач з даного питання, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, повідомила, що в Центральну виборчу комісію надійшли результати перевірки, відповідно до яких виявлено 2 902 повторюваних записи про громадян України. Раніше керівник служби розпорядника Держреєстру виборців Артур Вітренко запевняв, що база даних реєстру оновлюється щомісяця. Переглядають, наприклад, інформацію про 50,5 тис. чоловік, які придбали право голосу; 55,8 тис. осіб, що таке право втратили; про 266 тис. громадян, які змінили виборчу адресу; а також про 62 тис. українців, що змінили ідентифікаційні персональні дані. За місяць знищується приблизно 5,7 тис. кратних включень: після того як система знаходить “двійників”, проводиться перевірка за участю органів Міністерства внутрішніх справ і, якщо підтверджується кратне включення щодо однієї людини, дані виправляються.

Додали пам’яток

Державний реєстр нерухомих пам’яток України поповнився 147 пам’ятками культурної спадщини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури. “Кабінет Міністрів схвалив проект постанови “Про занесення об’єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України”. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 10 жовтня”, – зазначається у повідомленні. Сьогодні до Держреєстру вже занесено 4 555 пам’яток, із яких 744 – національного значення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4940 / 1.56MB / SQL:{query_count}