Внаслідок діяльності спілки потерпіло понад дві з половиною тисячі осіб. Слідство тривало упродовж року, за цей час слідчим вдалося довести майже 50 епізодів крадіжок на загальну суму майже 19 мільйонів гривень.
Загалом до кримінальної відповідальності притягнуто майже 30 осіб, частину із них уже засуджено до різних термінів ув’язнення. Епілогом цієї історії мало б стати повернення депозитних внесків усім членам спілки. Про цю проблему члени спостережної ради спілки повідомили у відкритому листі до президента України. Збитки потерпілим мали б відшкодовуватись за рахунок майна осіб, причетних до розкрадання коштів кредитної спілки після набуття чинності відповідних рішень суду, інформує ЗІК. Великою надією для вкладників залишається лист від 30.07.2010 р. за №35783/3/1-10, в якому Кабмін підтримав пропозицію Міністерства юстиції України, Мінфіну та Мінекономіки про визначення на законодавчому рівні механізму здійснення компенсаційних виплат особам, які постраждали від умисних насильницьких злочинів. У державі планується створення Єдиного розрахункового центру, який акумулюватиме активи та пасиви розкрадених кредитних спілок, виплачуватиме з державжного бюджету кошти вкладникам та стягатиме борги з позичальників спілок.
Слід також згадати, що вказана кредитна спілка є найбільшою, але не єдиною, засновники якої “кинули” своїх довірливих вкладників. На теренах Львівщини аналогічним чином діяли, зокрема, спілки “Надія”, “Надія-Миколаїв”, “Галіція-кредит”, кримінальні справи щодо яких уже скеровано до суду, інформує сайт ГУ МВСУ у Львівській області.