Українські новини: телеграф

Мільйонерів побільшало в Києві та Донецьку. Васадзе став регіоналом. Велопрогрес столиц. Селяни проти сміттєпереробного заводу. Свято коня на Закарпатт. Статус є,змін немає. Батьки на уроках.Податківці розбудовуються. Горів мазут

Мільйонерів побільшало в Києві та Донецьку

В Україні дохід, який перевищує мільйон гривень, задекларували понад 7,3 тисячі осіб. Як повідомили у Державній податковій службі, про це заявив заступник голови ДПС Олександр Клименко. За його словами, за підсумком кампанії декларування найбільшу кількість мільйонерів зафіксовано у Києві (894 особи), Дніпропетровський (681) та Донецькій (524) областях. “Загалом в Україні дохід понад 1 млн грн. за 2010 рік задекларували 7311 громадян. Ми маємо суттєвий приріст мільйонерів за результатами декларування. Минулого року їх було 6155 осіб”, – зазначив заступник голови ДПС. За словами Клименка, значна частка отриманого доходу припадає на інвестиційний прибуток від здійснення платниками податку операцій з цінними паперами та корпоративними правами, операцій купівлі-продажу нерухомого майна, а також отримання іноземних доходів.

Васадзе став регіоналом

Депутат Таріел Васадзе увійшов до складу фракції Партії регіонів. Про це повідомив спікер Володимир Литвин на засіданні у вівторок. Як відомо, Васадзе виключили зі складу фракції БЮТ-”Батьківщина” ще у грудні 2010 року за голосування за нову редакцію Податкового кодексу. Васадзе належать 85,97% акцій корпорації “УкрАвто”.

Велопрогрес столиці

До 2012 року в Києві почнуть діяти 17 веломаршрутів, які охоплять 62 вулиці міста, а їх загальна протяжність становитиме 161 км. Як повідомили в Головному управлінні транспорту, вже найближчим часом розпочнуться проектні роботи із облаштування велосипедних доріжок за п’ятьма маршрутами загальною протяжністю 38 км (зокрема, за маршрутами Троєщина, Бровари, Труханівський острів, Вишгород та Борщагівка). Також у “Київавтодорі” обіцяють, що будуть облаштовувати велосипедні доріжки і при будівництві та реконструкції доріг.

Селяни проти сміттєпереробного заводу

“Ми проти того, щоб знищували нашу екологію, забруднювали ліс, завдавали непоправної шкоди здоров’ю наших дітей і змушували наших онуків змінювати місце проживання”, – такою заявою відгукнулися мешканці сіл Лоєва, Заріччя та селища Делятина на спробу районної адміністрації ініціювати будівництво сміттєсортувального заводу в Надвірнянському районі. Селяни категорично не бажають сусідства зі “сміттяркою на три райони”, як вони охрестили сміттєзавод, який повинен начебто обслуговувати, окрім Надвірнянського, ще й Верховинський район і територію Яремчанської міськради, пише “Галицький кореспондент”. Переповнення Надвірнянського сміттєзвалища – головний аргумент, яким районна влада мотивує потребу облаштування нового полігону побутових відходів. Але саме приклад Надвірнянського полігону ТПВ відлякує мешканців Делятина та довколишніх сіл від ідеї співіснування поряд із велетенською сміттяркою, яка розкинеться на понад двох десятках гектарів і (за умови такого ж недолугого господарювання) рано чи пізно перетвориться на джерело екологічної небезпеки.

Свято коня на Закарпатті

9 – 10 вересня на Свалявщині (Закарпаття) відбудеться традиційне свято гуцульського коня. Про це “Закарпаття он-лайн” повідомили організатори заходу. Коні гуцульської породи є надійними помічниками горян як транспортний засіб при веденні сільськогосподарських і лісозаготівельних робіт. Завдяки спокійному норову і лагідній вдачі коней гуцульської породи використовують також у лікуванні багатьох недуг.

Статус є,змін немає

Під дію закону “Про статус гірських населених пунктів в Україні” потрапили 236 сіл Прикарпаття. Проте, документ, на який так довго чекали горяни, не дав очікуваних результатів, інформує Обласне радіо. За словами голови райради Верховинщини – району, що цілком розташований в горах, Василя Кікінчука,  окрім того, що гуцули отримали доплату та ще деякі незначні пільги, суттєвих змін у їхньому житті й побуті не відбулося. Тож ситуація знаходиться на постійному контролі Асоціації місцевих органів влади гуцульського регіону.

Батьки на уроках

У школах Чернівецької області створили “батьківські парти” для
першокласників, інформує “Молодий буковинець”. “Щодня на уроках у першокласників має чергувати представник батьків. Особливо він стежитиме за поведінкою школярів на перервах. Таке нововведення має поліпшити успішність школярів, а також – роботу педагогів”, – вважає начальник обласного управління освіти Михайло Бауер. Так, вчитель молодших класів чернівецької школи №1 Людмила Шкрібляк зізнається, що допомога батьків на уроках дуже потрібна. “У моєму 1-А класі 34 дитини, – каже педагог. – Це більше, ніж торік. Шестирічні діти потребують пильного нагляду, тому допомога батьків дуже доречна. Батьки допомагають нам переодягати дітей перед уроками фізкультури та після, ведуть їх до вбиралень, їдалень, готують до уроку, стежать за дисципліною, роздають зошити тощо”.

Податківці розбудовуються

Державна податкова інспекція у м. Яремче на Івано-Франківщині за результатами тендера уклала угоду з ПП “Галкомбуд” на добудову незавершеного будівництва адмінприміщення ДПІ в Яремчому на вул. Курортній, 4/2, за 3,45 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”. Термін виконання робіт у документації конкурсних торгів не визначено. Нині ДПА м. Яремче знаходиться у приміщенні міської ради.

Горів мазут

На території ПАТ “Тернопільський комбінат з виробництва шляхобудівельних матеріалів”, що у с. Велика Березовиця на Тернопільщині, зайнялося мазутосховище. Площа горіння становила близько 1000 м кв. Полум’я сухою травою перекинулося на прилеглу лісосмугу, охопивши близько 200 м кв. зелених насаджень. Існувала загроза займання іншого суміжного сховища мазуту. Гасіння пожежі ускладнювалось високою температурою та сильним задимленням. За словами очевидців, дим від пожежі було видно за 20 км. Завдяки злагодженим діям рятувальників менш ніж за годину вогняну стихію вдалося повністю приборкати. Суму збитків, які завдала пожежа, та причину її виникнення встановлюють фахівці. Загиблих і травмованих не виявлено.
Коза-сапер знайшла гранату
У одному з приватних дворів у селищі Білокуракиному на Луганщині коза, яка паслася на прив’язі, вирила з-під землі частину іржавого металевого предмета. 10-річна донька господарів будинку, зацікавившись предметом, підібрала його і показала батькові, інформує прес-служба МНС у Луганській області. Чоловік відразу визначив, що в руках дитини граната воєнних років Ф-1. Забравши боєприпас у дівчинки, він спочатку хотів віднести його до військкомату, але потім поклав гранату на землю і повідомив про подію в екстрені служби.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5009 / 1.61MB / SQL:{query_count}