Оптимісти швидше знаходять роботу

Оптимізм впливає на результати пошуку роботи. Такого висновку дійшли дослідники Рон Кеніал та Девід Робінсон з бізнес-школи Фукуа університету Дюк та Кейд Массі з Єльської школи менеджменту

Оптимізм впливає на результати пошуку роботи. Такого висновку дійшли дослідники Рон Кеніал та Девід Робінсон з бізнес-школи Фукуа університету Дюк та Кейд Массі з Єльської школи менеджменту. Вони довели, що сповнені оптимізму магістри бізнес-адміністрування (MBA), найімовірніше, отримають роботу, а потім і підвищення на ній протягом лише двох років.

У 2005 – 2007 рр. дослідники опитали 232 випускників різних МВА-програм щодо їхнього “порівняльного диспозиційного оптимізму” – загальної віри у те, що хороші речі трапляються частіше, ніж погані, та порівняли результати відповідей респондентів з їхніми результатами пошуку роботи.

На перший погляд, можна подумати, що краще підготовлені кандидати можуть собі дозволити бути оптимістичними і що саме висока кваліфікація сприяє працевлаштуванню. Однак, дослідники з’ясували, що в той момент, коли оптимісти думають, що їхні шанси отримати високооплачувану роботу на привабливій посаді досить високі, вони зазвичай помиляються. Навіть результати іспиту GMAT не важливі.

Насправді оптимісти переконливіше обґрунтовують свій пошук роботи, також вони очікують від себе значно більше. Так чи інакше, але оптимізм впливає на результати. Тому не варто перейматися дрібницями, ліпше насолоджуватись життям, бути щасливими і отримати хорошу посаду.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4502 / 1.53MB / SQL:{query_count}