Ветеранів, які ведуть бізнес шляхом фізичної праці або із застосуванням техніки.

Ветерани, ветеранки, члени їхніх сімей та члени родин загиблих захисників можуть отримати від 500 000 грн до 3 000 000 грн на власну справу. Зокрема на будівництво, сільське господарство, промисловість, виробництво,
спільнопобутові послуги, які, до прикладу, надають випускники професійно-технічних навчальних закладів – (клінінг, перукарські послуги, манікюр тощо)
3 мільйони – це значне підсилення, щоб: купити нове обладнання, розширити виробництво, запропонувати роботу своїм побратимам і посестрам.
Соціальна складова проєкту – це вагомий елемент при оцінці заявки експертами. Тому обов’язково вкажіть суспільну корисність вашого бізнес-проєкту.
Дедлайн подачі заявки: 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).
Освітні можливостями
Міністерство у справах ветеранів України спільно з ІТ-компанією EPAM Ukraine запускають освітні ініціативи для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. Навчання відбуватиметься у Центрах ветеранського розвитку у Дніпрі, Вінниці та Львові на базах провідних вишів. Ви зможете ознайомити наших ветеранів та ветеранок з кар’єрними можливостями в ІТ, а також опанувати одну із сучасних професій. Зареєструватись можна за посиланням:
https://cutt.ly/7wfJuZRV
Онлайн-можливість опанувати нову професію від Мінветеранів спільно з ІТ-компанією EPAM Україна. AWS Cloud Practitioner Essentials підійде тим, хто вже має загальні технічні знання, володіє рівнем англійської B1 та хоче дізнатись про концепцію, безпеку та архітектуру AWS:
https://training.epam.com/en/training/3697 Architecting on AWS – поглиблений курс, побудований для архітекторів, інженерів-проєктувальників рішень та розробників, які прагнуть зрозуміти архітектуру AWS. Умовою для вступу є сертифікат AWS Cloud Practitioner та володіння англійською мовою не нижче B1+:
https://training.epam.ua/ua/training/3698Kyiv School of Economics пропонує гранти на безплатне навчання для захисників і захисниць. Напрямки навчання: бізнес-економіка, кібербезпека, психологія, право та ряд інших бакалаврських програм. Крім цього – магістерка з економіки, публічного врядування, урбаністики й соціальної психології.
Усі деталі тут: https://cutt.ly/LwoxT1mi American University Kyiv пропонує стипендії на навчання для українських ветеранів і ветеранок, вдів/вдівців, дітей загиблих Героїв. Дедлайн: до 21 серпня 2023 року. Навчання відбувається англійською мовою.
Подати заявку на отримання стипендії через форму Українського ветеранського фонду: https://cutt.ly/LwfHP2NP. Детальніше про стипендії: https://cutt.ly/nwoxZK1Y УВФ відшкодує 20 тисяч ветеранському бізнесу за придбаний товар. Це можуть бути генератори, зрошувальні системи, швейні машинки, ноутбуки, фотоапарати та багато іншого.
Можна звернутись на лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин. Якщо маєте потребу поговорити з кваліфікованим психологом телефонуйте: 0 800 33 20 29. Лінія доступна щодня та цілодобово. Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.
Юристи Українського ветеранського фонду безплатно консультують ветеранів, чинних військових і їхніх родин. Подавайте запити щодня та цілодобово. 700 ветеранів і їхніх близьких отримали юридичну допомогу від УВФ у 2023 році.
Можна звертатись із питаннями: проходження військової служби, отримання виплат, оформлення статусу учасника бойових дій тощо.
Юристи консультують з понеділка по п’ятницю, 9:00-18:00.
Звертайтесь до Українського ветеранського фонду та отримайте правовий захист.