Родинне дозвілля

Найцікавіші локації, аби цікаво і з користю провести час разом

Лисячі гостини

У Домі Франка Лис Микита 20 лютого прийматиме своїх родичів

Дім Франка знову дивує небувалими подіями і запрошує в гості усіх, передусім своїх найменших поціновувачів, на гостину до Лиса Микити. У четвер, 20 лютого, об 11.00 тут (вул. І. Франка, 150) уперше зустрінуться Лиси, які відіграють неабияку роль у своїх царинах! Лис Микита, герой визначної поеми Івана Франка, прийматиме у себе вдома Лисячу родину з чудової вистави «Лисеня, якому вдалося» Першого академічного театру для дітей та юнацтва.
Організатори обіцяють, що дійство буде неймовірно цікавим, веселим і незвичайним: прем’єра театралізованої екскурсії, яку проведе сам Лис Микита, презентація акторами Першого театру музичних номерів та музичних інструментів з вистави «Лисеня, якому вдалося», майстер-клас для найменших учасників-лисенят та багато сюрпризів і приємних несподіванок. І, звісно ж, яка ж гостина без смачного частування!

Від підземель до галерей

З 21 лютого запрошують на екскурсії архітектурним комплексом Гарнізонного храму, приурочені до його 390-річчя

А чи знали ви, що на місці Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла 500 років тому був розташований цілий житловий квартал, залишки якого досі можна побачити? А чи чули щось про «військовий» орган, який наразі мовчки стоїть на галереях в очікуванні можливості знову здивувати своїм звучанням? Таких неймовірно цікавих історій назбиралося чимало за 390 років, адже саме стільки цього року виповнюється одному з найулюбленіших останніми роками храму Львова – Гарнізонного.
З цієї нагоди львів’ян та гостей міста запрошують на екскурсії архітектурним комплексом святині, під час яких буде нагода оглянути майже все – від підземель до галерей!
Перший захід відбудеться 21 лютого. Збір групи – у підземеллях храму (вхід з просп. Свободи). Початок екскурсії о 18.30. Базова тривалість екскурсії – 1,5 год. Кількість учасників – до 20 осіб в групі. Придбати квитки можна щодня в підземеллі храму (вул. Театральна, 11, вхід з просп. Свободи) впродовж робочого часу музею (неділя – четвер: 10.00 – 18.00; п’ятниця – субота: 10.00 –20.00).
Вартість квитків: дорослі – 100 грн; студенти/пенсіонери – 70 грн; школярі – 50 грн; дошкільнята – безкоштовно.
У вартість входить користування під час екскурсії (і лише під час неї!) комплектом аудіосистеми (аудіогід), щоб добре було чути гіда, і папка з архівними знімками храму, щоб можна було побачити та порівняти, як виглядало все колись і тепер.
Контактний тел. 067 373 36 83 (щодня з 10.00 до 18.00).

Подорож у казку

Дітей бійців запрошують на казкотерапію 22 лютого у Будинок воїна

Казка для дитини – не просто вигадка чи фантазія, а й особлива реальність світу почуттів. Казка м’яко, ненав’язливо дає відповіді на основні життєві питання дитини, показує зв’язок між причиною та наслідком, пояснює, що є добре, а що погано. Казкотерапія – один із методів арттерапії. Особливо вона ефективна для діток, які зазнають тих чи тих поведінкових труднощів.
У суботу, 22 лютого, Будинок воїна (вул. Короленка, 1) запрошує дітей учасників АТО віком 7 – 12 років на семінар «Подорож у казку». Зі слів організаторів, він буде особливо корисний для дітей, не впевнених у своїх силах, дещо сором’язливих та боязких, які мають проблеми з адаптацією у шкільному колективі чи в товаристві однолітків. Під час семінару діти зможуть зняти зайву напругу, потренуватися в комунікації з однолітками, навчитися домовлятися, чути і поважати інших, не боятися проявити себе, а також помалювати, пофантазувати – одне слово, цікаво та корисно провести час.
Тривалість семінару – 2 години, з яких 1,5 години діти виконуватимуть діагностичні й арттерапевтичні вправи, а батьки матимуть пів години на спілкування з психологом і дізнаються багато цікавого про своїх дітей.
Семінар проводить психологиня Благодійного фонду Шпиталю митрополита Андрея Шептицького, арттерапевтка, гештальт-терапевтка, дитячо-юнацька психотерапевтка Ірина Холод.
Участь для дітей учасників АТО безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Цікава фізика

Досліди й експерименти замість зубріння підручників

Фізика – одна з найдивовижніших наук, наука про навколишній світ і процеси, які в ньому відбуваються. Вона є основним двигуном технічного прогресу і розвитку людства в цілому. Саме фізика дає відповіді питання, як усе влаштоване в світі. Зокрема, як виникли Земля і Сонце, чому дме вітер, як літають птахи і плавають риби, чому загоряється лампочка, як працює мікрохвильова піч, чому Місяць не падає на Землю тощо.
А що найцікавіше у фізиці? Звичайно, проведення різноманітних дослідів та експериментів, заглядання всередину різних процесів і явищ.
Кондитерська «Супер Два Зайці» та Проєкт24 запрошують юних дослідників та експериментаторів віком 10 – 15 років у неділю, 23 лютого, о 16.00 на цікаве заняття фізикою, яке відбудеться за адресою: просп. Червоної Калини, 50. «Будемо ставити різні фізичні досліди і відповідати на всі-всі питання про навколишній світ», – обіцяють організатори
Вартість участі однієї дитини – 50 грн з обов’язковою попередньою реєстрацією.

Про рибу, яка хотіла співати

«Книжковий Лев» кличе на презентацію книжки та дискусію про дитячі мрії очима дорослих

До кого варто дослухатися, якщо серце прагне одного, а всі довкола дають мудрі поради? Саме про це нова книжка письменниці Яни Сотник «Рака така, або Риба, яка співає», що побачила світ у дитячому артвидавництві «Чорні вівці».  У неділю, 23 лютого, о 16.00 книгарня «Книжковий Лев» (просп. Шевченка, 14) запрошує на презентацію книжки, яка відбудеться у вигляді бесіди на тему «Дитячі мрії очима дорослих. Як допомагати малечі йти до мети». Учасники дискутуватимуть про те, як досягати бажаного, незважаючи на те, що каже оточення.
У книжці розповідається про маленьку Рибу, якій так сподобалося Сонце, що вона вирішила для нього заспівати. Невідомо, чи почуло цей спів Сонце, але про це дізналися інші мешканці ставка і навперебій узялися вчити Рибу того, що слід робити, а чого не варто. Заплутатися дуже легко, коли ти маленький, а світ такий великий і різний. Чому вірити? Кого слухати? Спочатку Риба розгубилася, а тоді стала дослухатися до свого серця. А воно хотіло співати!
Вхід вільний! Під час презентації можна буде придбати книжки авторки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4414 / 1.59MB / SQL:{query_count}