Це дар, однак деколи вона стає завданням, тягарем чи навіть світською частиною нашої щоденної рутини. Ми можемо відчувати застій у духовному житті, відчувати, що віддаляємося від Бога, а згодом навіть можемо перестати намагатися говорити з Ним…
Якщо одне з переліченого стосується вас, спробуйте ще раз. Почніть із кількох хвилин молитви вдень. Оберіть такий спосіб молитви, який підходитиме саме вам. Дехто воліє спілкуватися з Богом наче з другом, а дехто молиться на вервиці. Читання Біблії (особливо псалмів) може чудово служити як вступ до молитви.
Ось вісім порад, які допоможуть зробити молитву доброю, пише news24.if.ua. 1. Приготуйте свій розум і серце. Просіть про присутність Святого Духа.
2. Не говоріть “гарних” слів. Будьте щирими і спонтанними.
3. Шукайте підходяще місце для молитви.
4. Зосередження на молитві вимагає зусиль. Тренуйте свою зосередженість.
5. Важлива не тривалість, а якість молитви.
6. Виробляйте звичку молитися часто.
7. Шукайте тишу – зовнішню і внутрішню.
8. Перешкоди неминучі. Ігноруйте їх.
“Молитва – це світло душі, що дає нам істинне знання про Бога. Це зв’язок між Богом і людиною. З допомогою молитви душа піднімається до небес і в дивовижний спосіб обнімає Господа. Вона схожа на немовля, яке плаче за своєю матір’ю, шукаючи молока. Душа прагне своїх потреб, і те, що вона отримує, краще від усього, що є в світі” (Іван Золотоустий).