Чудотворна ікона – у Львові

За останній рік біля неї зцілилися 130 людей

За останній рік біля неї зцілилися 130 людей

icona.jpgПочинаючи з шостого лютого і до 22-го, в православних храмах Львівщини (Московського патріархату) перебуває чудотворна ікона святителя Миколая, датована XVI - XVII століттями.

Тіль­ки за минулий рік у церковній книзі Свято-Миколаївського Крупицького Батуринського жіночого монастиря з'явилося 130 нових свід­чень людей  про зцілення, отримані під час молитви біля цього образу.

Перше зцілення від ікони сталося у 2000 році  в Свято-Преображенському соборі у Чернігові, де ікона була виставлена для поклоніння. За записом з церковної книги, хвора жінка помолилася біля ікони, повернулася додому і під час читання брошури про Миколаївський  Крупицький Батуринський монастир за­дрімала в кріслі. За її розповідями, під час сну "до неї пі­дійшов Святий Миколай і торкнувся до хворого місця". 

"Я розплющила очі - біля мене нікого не було, але біль ми­нув", - розповіла жінка після подячного молебню чудотворцю Миколаю.

svi4ka.jpgВ іншому випадку біля ікони зцілилася п'ятирічна дівчинка, в якої лікарі виявили запалення надниркових залоз. Монахині фіксують випадки зцілення від сліпоти, виразки, хвороби нирок, раку (понад тридцять випадків), різних запалень.

Останнім часом цю ікону возили багатьма храмами Києва, а також по інших єпархіях УПЦ. За словами монахині Свято-Миколаївського Крупицького Батуринського жіночого монастиря Афанасії, яка часто супроводжує ікону, "цей образ не писав земний художник, її ніхто не приніс і не подарував, вона просто з'явилася на світ, і люди це побачили".

За благословенням архієпископа Львівського і Галицького Августина, до Львівської єпархії ікону привезуть уперше. Відтак  6 лютого її повезуть у Броди (церква священномученика Володимира), з 7 до 15 лютого образ перебуватиме у Свято-Георгіївській та Свято-Троїцькій церквах у Львові, з 16 по 21 лютого - у парафіях Львівської єпархії, а 22 лютого образ знову повернеться до Львова, у Свято-Володимирську церкву, що на Сихові.

Суб'єктивний погляд

Протоієрей Львівської єпархії УПЦ
Володимир  Шарабура:

Для багатьох ця ікона стане останньою надією, особливо для хворих. Водночас вона буде виявом Божої милості. Сучасна людина часто сприймає такі чуда досить егоїстично. Часто через  слабкість свого духу, бо тепер мало таких, які можуть спокійно і з гідністю нести власний, хай найважчий хрест. Тому навіть для тих людей, які не матимуть особливих прохань чи потреб, цей образ може стати свідченням особистої милості люблячого Отця, шляхом укріплення власної віри.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5135 / 1.55MB / SQL:{query_count}