Знайти друга

Вирішили завести домашню тварину? Не кваптеся на ринок!

Вирішили завести домашню тварину? Не кваптеся на ринок!

Якщо плануєте завести вдома песика або котика, пам'ятайте: підібравши тваринку на вулиці або взявши її з притулку, ви рятуєте їй життя! Щогодини в Україні народжуються тисячі цуценят і кошенят, та, на жаль, не всі вони потрапляють у добрі руки. Люди, які безконтрольно плодять тварин задля прибутку, погіршують і без того складну проблему з безпритульністю. Пам'ятайте: породиста тварина - не завжди здорова. У багатьох порід є підвищений ризик вроджених чи спадкових захворювань. До того ж  дуже часто ці недуги бувають непомітні у момент купівлі цуценяти, вони проявляються тільки з часом.

Та навіть якщо ви твердо вирішили взяти собаку чи кіш­ку конкретної породи, необов'­язково робити це через роз­плід­ники. Зверніться насамперед у Товариство захисту тварин. Тут ви можете знайти породистих кішок та собак. 

Зазвичай тварини, переживши життєву драму і намучившись без дому, без господаря, безмежно вдячні новим власникам. Випещені чистокровні улюбленці  не завжди настільки віддані своїм господарям, як колишні волоцюги.

Крім того, волонтери товариства нададуть вам правдиву інформацію про характер, звички і стан здоров'я тварини, порадами допоможуть полегшити процес взаємного звикання, а в разі критичної несумісності не відмовляться забрати її назад.

Якщо ж виявилося, що у притулку зараз немає тваринки тієї породи, яку ви шукаєте,  можете, не докладаючи особливих зусиль, вибрати й придбати улюбленця до вподоби,  приміром, через Інтернет: на сторінках численних сайтів можна не лише оглянути фотографії собак і котів, але й дізнатися про професійні породні роз­плідники.

Інший шлях - звернутися у кінологічні або фелінологічні клуби. У них працюють висококваліфіковані фахівці, які гарантуватимуть вам , що придбана тварина відповідає її породному стандарту та на момент купівлі має задовільний стан здоров'я. Звісно, такий сервіс пов'язаний із певними витратами, але повірте: ощадливість тут недоречна! Придбавши на ринку недорогий "товар" сумнівної якості, ви ризикуєте витратити набагато більше грошей на лікування, адже здорових малят у базарних умовах майже не буває. Крім того, не факт, що з кошеняти чи цуценяти виросте саме те, на що ви сподіваєтесь.

cat.jpgСамсунґ. Кіт-компаньйон

Волонтери Львівського товариства захисту тварин знайшли Самсунґа маленьким кошеням поблизу "пташиного" ринку і прилаштували в хорошу родину. Проте обставини у людей змінилися і, натішившись котячим товариством півтора року, вони повернули тварину її рятівникам.

Зараз котикові майже два роки, він великий та здоровий, кастрований. А щодо характеру... Своєю енергійністю й допитливістю він до болю нагадує ослика з мультфільму "Шрек". Тож шукаємо для Самсунґа нову родину, в якій  обов'язково мають бути інші коти, собаки або діти. А найліпше - все одразу!

Волонтер Ольга:
8-097-594-92-84.

 

 

Стафордширський тер'єр Джек-чемпіон

dog1.jpg

Джекові шість років. Він жив у великій родині, аж раптом один зі старших членів сім'ї зажадав позбутися пса, і тварину здали у притулок "Милосердя".

Джек - чистопородний стафордшир, із документами та нагородами, серед яких - "бест" Національної виставки 2005 року. Незважаючи на грізний вигляд, він дуже лагідний і товариський, сумує без спілкування з людьми.

Зараз пес тимчасово перебуває у волонтера Львів-ського товариства захисту тварин і з нетерпінням чекає на нового господаря.

Волонтер Наталя: 8-093-65-87-820.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4658 / 1.56MB / SQL:{query_count}