Як обрати ялинку, куди поставити і чим її прикрасити

Купуйте іграшки блакитного, синього, зеленого та білого кольорів. Це вподобання Чорної водяної змії

Купуйте іграшки блакитного, синього, зеленого та білого кольорів. Це вподобання Чорної водяної змії

Передусім потрібно вирішити, яку саме ялинку (живу чи штучну) ви хочете мати у себе вдома. Проте яким би не був ваш вибір, купувати навмання її не варто. Аби правильно обрати святкове деревце, варто визначитися, якого розміру та якої висоти воно має бути, де саме стоятиме та скільки місця займатиме. Врахувавши всі нюанси, можна вирушати на пошуки ялинки.

Якщо вирішили потішити себе та близьких живим деревцем, перед покупкою зверніть увагу на стовбур. Він повинен бути рівним, без тріщин. Наявність на зрізі обідка свідчить про те, що дерево зрізали давно, а значить довго воно не простоїть. Варто також легенько вдарити зрізом об землю і подивитися, чи не обсипатимуться гілочки. 

У хорошої, свіжої ялинки гілки мають бути пружними, еластичними та спрямованими угору. Щоб перевірити стан хвої, голки можна потерти. На руках після цього має залишитися масляниста речовина із запахом смоли. Свіжа хвоя обов’язково є колючою та пружною.

Перед тим, як заносити ялинку до помешкання, її потрібно акліматизувати. Для цього деревце варто потримати кілька годин у підвалі чи на балконі. 

Багато людей надає перевагу штучній красуні. Нині існує дуже великий вибір штучних ялинок різних розмірів, які імітують найрізноманітніші види деревця. Тож під час купівлі зверніть увагу на якість виробу, а краще попросіть у продавця сертифікат. Ялинки, виготовлені з неякісних матеріалів, можуть виділяти шкідливі речовини під дією тепла навіть тієї ж електричної гірлянди. Щоб перевірити якість штучної ялинки, посмикайте її за хвою. Важливо, аби вона не змінювала своє положення, гілочки не випадали і розпрямлялися після того, як їх деформували.

Цьогорічні кольори іграшок

Щоб догодити господині наступного 2013 року, вбирати ялинку потрібно враховуючи вподобання Чорної водяної змії. Насамперед варто звернути увагу на кольори прикрас. Цього року обирайте ті, що уособлюють водну стихію: блакитний, синій, зелений, білий.

Хороша ідея –  вбирати ялинку прикрасами у стилі талісмана 2013 року. Йдеться про фігурки змії в чорно-блакитній гамі і такого ж кольору атласні стрічки, які попередньо потрібно зав’язати у бант. 

Аби створити ялинку у морському стилі, знадобляться різноманітні черепашки, морські зірки, іграшки у вигляді медуз та інших мешканців водної стихії. Ними можна щедро прикрасити гілочки, додавши чарівного мерехтіння за допомогою мішури і дощику.

Ставимо деревце за фен-шуєм

Прикрасити ялинку – лише половина справи. Головне – встановити її у правильному місці. Майстри фен-шуй присвятили цьому безліч праць. На їх думку, правильно встановлена ялинка здатна не лише подарувати радість, а й здійснити заповітні мрії.

Місце розташування святкового деревця залежить від того, чого найбільше хочеться у новому році – любові, поваги, достатку, кар’єри чи благополуччя дітей. Отож, обираємо місце для ялинки. Зверніть увагу: точкою відліку є вхід до кімнати. 

 

Любов. Якщо хочеться у новому році зустріти своє справжнє кохання чи зробити інтимне життя яскравішим та бурхливішим, ялинку потрібно ставити у дальній правий кут. Окрім цього, деревце варто прикрасити блискучими кульками, шовковими стрічками, іграшками у вигляді сердець або парними символами (дві кульки чи дві інші прикраси мають висіти поруч або ж бути переплетеними). Обирайте червоні та рожеві ялинкові прикраси, а вершечок зробіть об’ємним. Для цього підійде плюшеве сердечко чи велика куля з мішури.

 

Фінансове благополуччя.  Охочі стати у новому році багатими мають встановлювати ялинку у дальній лівий кут кімнати. Прикраси обирайте золотавих або сріблястих кольорів. Ялинкові гілочки можна оздобити блискучими монетами (справжніми або шоколадними) або ж різноманітними купюрами. Вийде таке собі грошове дерево, що забезпечить у новому році фінансовий успіх.

 

Кар’єра. Варто па­м’ятати, що кар’єра та фінансове благополуччя – не тотожні поняття. Багатим можна стати, наприклад, отримавши спадщину. А кар’єра – це просування службовими сходинками. І просуватися краще прямо. Отже, якщо хочете кар’єрного успіху, встановлюйте святкове деревце прямо напроти входу до кімнати. А вбирати його варто, зважаючи на особливості своєї роботи: яскраво і креативно, якщо праця творча, або ж строго, якщо йдеться про серйозний бізнес.

 

Діти.  Якщо ваші очікування та бажання пов’язані насамперед із дітьми, якщо наступного року ви хочете завагітніти, то ялинку потрібно встановлювати відразу праворуч. Головними ж прикрасами мають бути іграшки та різноманітні солодощі. Щоб діти росли здоровими та щасливими, дозвольте їм самим прикрашати ялинку, причому нічого після них не підправляйте. А ось гірляндами варто вбирати ялинку батькам, адже найголовніші рішення все ж приймають вони.  

 

Друзі та покровителі. Ближній правий кут символізує дружбу. Відповідно, якщо ви маєте бажання налагодити комунікацію із суспільством чи знайти хороших друзів та впливових покровителів, встановлюйте святкове деревце саме в цьому куті. Аби досягти найбільшого ефекту, можна попросити у своїх знайомих якусь іграшку. Якщо ж хочете завести нові корисні знайомства, варто на святкове деревце повісити ту річ, яка асоціюється з людиною.   

 

Поєднати все.  Найкраще ж, мабуть, встановити ялинку посередині кімнати та повісити на кожну сторону відповідні символи. Так можна досягти бажаного практичного у всіх сферах життя. При цьому вішати символи треба орієнтуючись не на вхід до кімнати, а на ті гілочки, що “дивляться” у потрібні кути. 

Ялинка має стояти дуже міцно, рівно, не падати, бо мрії будуть слабкими і кволими. 

Буває й так, що в кімнаті неможливо поставити ялинку там, де хочеться. Але це не перешкода, адже можна взяти кілька пухнастих гілочок, сплести із них новорічний букет та поставити у вазу чи повісити на стіну у потрібному місці. Ефект буде таким самим.

ДО ТЕМИ

Історія новорічно-різдвяного деревця

Традиція вбирати ялинку походить зі Стародавньго Риму. Тоді на невеличкі вічнозелені деревця прикріпляли свічки та прикраси на честь бога землеробства Сатурна. Перші ялинки звисали зі стелі, як і гілки, що захищали будинок від злих духів. 

Натомість традиційну різдвяну ялинку вперше прикрасив Мартін Лютер. Напередодні Різдва 1500 року він приніс святкове деревце у дім, і запалив на ньому свічки як нагадування про Вифлеємську зірку. Пізніше верхівку ялинки почали прикрашати зіркою, а кількість свічок була чітко визначеною – 12 (чи то за кількістю місяців у році, чи то за кількістю апостолів). 

Звичай вбирати ялинку швидко поширився з Німеччини до Франції та Англії. Найпопулярнішими прикрасами святкового деревця були яблука, вафлі, шматочки цукру, горіхи, морква і навіть картопля. 

Але не в усіх країнах новорічним атрибутом є саме ялинка. Це можуть бути й інші рослини. Наприклад, в’єтнамці у Новорічну ніч дарують друзям гілочку персикового дерева. На Кубі ялинку замінюють пальмами або пініями. У Нікарагуа на новорічні свята помешкання прикрашають гілками кавового дерева з червоними плодами. У Японії на Новий рік біля входу в будинок ставлять ікебану з гілок сосни, троянди, листя бамбука, квітів сливи або японського абрикосу.  

ДО ТЕМИ

Ялинка позитивно впливає на жінок

Святкове деревце не лише дарує гарний настрій, а й позитивно впливає на жіночий організм. Такий висновок зробили західні медики, – пише The Daily Mail. 

Фахівці повідомляють, що ялинка позитивно впливає на здоров’я жінок, зокрема покращуючи кровообіг, стан шкіри і рятуючи представниць прекрасної статі від передменструального синдрому.

А все через те, що кора зеленого деревця має антиоксидантні та протизапальні властивості. Вони регулюють вироблення оксиду азоту в стінках кровоносних судин, таким чином зміцнюючи їх, знижуючи тиск і рівень холестерину. Дослідження показали, що кора ялинки дозволяє впоратися з симптомами астми, остеопорозу та усунути дзвін у вухах. 

Підготувала Вікторія Дворянин за матеріалами ivona.bigmir.net 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4421 / 1.63MB / SQL:{query_count}