Трамваї ламаються – страждають пасажири

"Шановні журналісти, може, ви допоможете довідатися правду, бо навколо такий безлад, що людина почувається абсолютно безправною...

"Шановні журналісти, може, ви допоможете довідатися правду, бо навколо такий безлад, що людина почувається абсолютно безправною. Дурять нас на кожному кроці. Днями я вибралася на базар. Там потратила всі гроші, залишила лише гривню на проїзд у трамваї. Та тільки-но сіла у вагон, купила у водія і закомпостирувала талон, як трамвай зламався. Я підійшла до водія і попросила повернути мені гроші, бо з трьома важкими сумками пішки додому не дійду. Водій навідріз відмовився повернути гроші й порадив іти за ними в управління або сісти із закомпостируваним талоном в інший трамвай і доїхати до своєї зупинки. Я на таке не відважилася, бо якщо натраплю на контролерів, то ганьби не оберуся і нерви зіпсую. Знаю, як вони можуть прискіпуватися до людей. На щастя, у тому зламаному трамваї їхала жінка з нашого будинку, то вона позичила мені гроші. Але просто цікаво знати: повинні у таких випадках повертати пасажирам гроші чи ні?

З повагою Ганна Горбатюк"

 

Андрій Федоренко,
директор ЛКП "Львівелектротранс":

- Якби жінка послухала водія й сіла в інший трамвай із тим закомпостируваним талоном, то під час зустрічі з контролерами справді мала б проблеми, бо такий талон дійсний тільки в конкретному трамваї. Теоретично, якщо трамвай вийшов з ладу з технічних причин, ми б мали повертати пасажирам гроші. Але на практиці цього ніхто ніколи в Україні не робив і не робить, бо немає механізму їх повернення. Прикро, але в таких випадках терпить пасажир. Він, звісно, може добитися того, що ми повернемо йому гроші з каси управління. Та для цього треба прийти в управління й написати заяву, прикріпити до неї закомпостируваний талон. Працівники служби руху повинні підтвердити, що даний трамвай справді у такий-то день, у такий-то час зламався. Але до таких дій пасажири не вдаються, бо доведеться потратити чимало часу, аби повернути 75 коп. Мені прикро, що такі випадки у нас трапляються. Власне кажучи, трамваї повинні працювати так, аби не ламатися. А для цього потрібні чималі гроші. Їх можна отримати, або коли брати нормальну плату за проїзд (не таку, як нині), або коли відповідні гроші дає місто. А коштів нема, тому в підсумку страждає пасажир. Перебуваючи в Польщі, я запитав колег, як вони буксирують поламані трамваї? Поляки дивилися на мене широко розплющеними очима: вони не розуміють, як це трамвай під час руху може зламатися? Вони у них працюють так чітко, як і літаки. Нам до цього далеко.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4933 / 1.55MB / SQL:{query_count}