Сакральні новини: телеграф

19-27 листопада буде здійснено паломництво мощів святого Антонія Падевського до України, які супроводжуватиме ректор базиліки отець Енцо Пояна з капеланом для українців в місті Падова отцем Андрієм Твердохлібом. 
Це робиться для того, щоби якомога більше людей могли помолитися особисто біля мощей святого Антонія і духовно збагатитися повідомляє Департамент інформації УГКЦ. 
“Уже протягом багатьох століть за молитвами до святого Антонія Падевського вірні отримують щедрі Божі ласки та благодаті. Особливо до нього звертаються люди у випадку пропажі осіб чи речей, і є дуже багато свідчень, що святий Антоній допомагає відшукати втрачене – чи матеріальне, чи духовне. Він також допомагає налагодити різні сімейні справи”, – відзначив о. Андрій Твердохліб.

Фільм про патріарха РПЦ

До 65-річного ювілею предстоятеля РПЦ Кіріла українські кінематографісти зняли документальний фільм “Патріарх”. На телевізійних екранах його можна буде переглянути у неділю, 20 листопада, на Першому національному. В стрічці показано життєвий шлях предстоятеля РПЦ, зокрема те, як знайомство з пастирем змінило життя багатьох людей. Про патріарха розкажуть космонавт Андрій Борисенко, диктор центрального телебачення СРСР Ігор Кірілов, рок-музикант Олег Карамазов, служителі Церкви та прості миряни.

Об’єднавчі ініціативи УПЦ КП

Під час чергового засідання Архієрейського собору, яке відбудеться у Києві 23 листопада, учасники собору розглянуть питання об’єднавчих ініціатив з УПЦ КП. Очікується, що участь у роботі  Архієрейського собору візьмуть усі ієрархи УАПЦ. Перше спільне засідання комісій, утворених Синодом Київського патріархату та Архієрейським собором УАПЦ для ведення діалогу про об’єднання, відбулося 27 жовтня 2011 р. на території Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Служіння потребуючим

У Мінську (Білорусь) триває міжнародна екуменічна конференція “Церкви  на службі потребуючих. Можливості співпраці з нецерковними організаціями”, організована міжнародною групою “Примирення – завдання Церкви в Україні, Білорусі, Польщі й Німеччині”. Участь у роботі конференції беруть представники Римо-католицької церкви, Української греко-католицької церкви, Православних церков, Євангелічно-лютеранської церкви, а також представники ООН, білоруської влади, різних суспільних і гуманітарних організацій, які присвятилися справі служіння потребуючим. Вони поділилися особистим досвідом соціального служіння у Польщі, Україні та Німеччині.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5193 / 1.54MB / SQL:{query_count}