Школа біоетики

Сьогодні ми все частіше стикаємося з начебто медичними питаннями, такими як сурогатне материнство, трансплантація, евтаназія тощо, щодо яких думка медиків, правників, богословів не однозначна.

Допомогти розібратися у складнощах сучасних викликів медичної етики покликана державна школа біоетики “На службі охорони життя”, яка вже два роки функціонує на базі філософсько-богословського факультету Українського католицького університету і цьогоріч також запрошує охочих взяти участь. 
Мета цієї сертифікованої програми – гуманізація медицини та виховання пошани до цінності та гідності людського життя від зачаття до природної смерті. Во­на призначена для лікарів, біо­логів, юристів, волонтерів та просто зацікавлених осіб.
На заняттях учасники студіюватимуть біоетичні дисципліни, основи християнської віри та моралі, а також медичне право і етику. Вони обговорюватимуть і такі важливі питання, як аборт, трансплантація органів, евтаназія та багато інших. Тематичні курси ведуть викладачі з України, Європи та Канади.
Керівник програми з біоетики доктор морального богослов’я, декан фі­лософсько-богословського факультету УКУ о. Ігор Бойко розповів, що в кожній клініці Європи існують біоетичні комітети, які вирішують складні етичні питання медицини. Також їх починають створювати і в нашій державі. Тому основним завданням програми “На службі охорони життя” є підготовка компетентних фахівців з біоетики для роботи в таких комітетах. 
До 5 жовтня охочі можуть зголоситися на цю програму. Навчання триватиме майже п’ять місяців. Випускники отримують сертифікат про успішне завершення програми. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4384 / 1.54MB / SQL:{query_count}