Змусити себе стати кращим!

“Пошта “ розповідає, як підтримувати в собі бажання тренуватися й одержувати від цього фізичне та моральне задоволення. Початок осені є доброю нагодою розпочати зміни у своєму житті, наприклад, зайнятися собою і почати тренування у спортзалі. Хтось восени відновлює заняття після літньої паузи, інші – вперше переступають поріг спортзалу.

“Пошта “ розповідає, як підтримувати в собі бажання тренуватися й одержувати від цього фізичне та моральне задоволення

Початок осені є доброю нагодою розпочати зміни у своєму житті, наприклад, зайнятися собою і почати тренування у спортзалі. Хтось восени відновлює заняття після літньої паузи, інші – вперше переступають поріг спортзалу. Сьогодні “Пошта” розповість, як підтримувати в собі бажання тренуватися. Як переконати себе не зупинятися на поставлених цілях і докласти зусиль для того, щоб схуднути або ж, навпаки, накачати м’язи.
У кожного, хто відвідує тренажерні зали та займається спортом, є власна мотивація і розуміння того, що тут потрібно робити. Хтось хоче позбутися якихось зовнішніх недосконалостей, хтось хоче бути сильнішим, інші роблять усе, щоб стати просто гарнішими та привабливішими. У всіх випадках потрібно немало займатися собою, однак віддача не завжди виправдовує очікування, і тоді мотивація зменшується, з’являється зневіра та байдужість. Що робити у таких ситуаціях?

Ким ти хочеш стати?

Найчастіше зневіра у власних можливостях настає у моменти застою: ви тренуєтеся, а результату ніякого. Саме такі періоди є певними тестами на готовність і серйозність ваших намірів. Не слід забувати про реалістичну самокритику – генетично обдарованих людей не так багато, тож вражаючих результатів без виснажливої роботи не буде.
Насамперед слід визначити – яким чи якою ви хочете бути. Як варіант, можна зберегти фото знаменитої людини, на яку хочете бути схожі. Створення ідеального вигляду тіла і буде вашою ціллю.
– У мене півроку тривав застій, зупинилися результати.  Це було взимку, але все одно тренувався, бо вдома було робити нічого. Тоді мені мотивацію підняли спортивні добавки. Але моменти зневіри я вважаю цілком нормальним явищем, так іноді буває у всіх, – розповідає Андрій Пронін, 25-річний бодібілдер із Харкова.
“Потрібно вірити в себе, – радить бодібілдер Андрій Кугай. – Ті, хто нарікає  на відсутність результатів, просто не докладають достатніх зусиль під час тренувань і навіть не намагаються щось робити. Є така фраза: “Знайди час, а не виправдання”.

Дружнє плече

Одним із найбільших мотивів є тренування з партнером. Друга по залу можна знайти під час тренувань – там усі товаришують і мають ті ж цілі, що й ви. Друг по залу підтримає, порадить і не дасть пропускати тренування. Ідеальний варіант для самоорганізації, коли партнер сильніший і витриваліший за вас, є наочним зразком для наслідування. Такий краще фізично розвинутий товариш буде “відсовувати” ваші межі все далі.
“Якщо є можливість займатися з партнером – це великий плюс. Якщо ні – доведеться переборювати самого себе. Як правило, корисно ставити собі план. Скажімо, що до такої-то дати я маю виглядати так чи інакше, піднімати ті чи інші тягарі. Тоді мотивація підвищується”, – розповідає бодібідлер Віталій Вергелес.

Душа співає – тіло працює

Тренування повинні приносити лише задоволення – фізичне і моральне. Заняття будь-яким видом спорту з примусу не увінчаються успіхом. Товариші по залу, гарна атмосфера, дружня конкуренція та відчуття задоволення від виконаних вправ – 50% успіху і бажання тренуватися.
“Тренування додають впевненості в собі, – каже бодібілдер Андрій Пронін. – В залі я морально, психологічно відпочиваю. Після тренувань почуваю себе розслабленим, ні про що негативне не думаю. Якщо людина вже чогось досягла, не варто це залишати”. 
Створити свято у своїй душі й тренажерному залі можна за допомогою  музики, яка “заводить”. Наприклад, вчені довели, що рок підвищує рівень чоловічих гормонів і активізує підсвідомість чоловіків під час тренувань. Музика має надихати і мобілізовувати, улюблені пісні допоможуть бути в доброму настрої і додадуть бажання тренуватися.
– У мене мотивація – це сила, краса і здоров’я. Застій буває у всіх, як і періоди, коли все набридає. Але, якщо раніше тренувався і є якийсь результат, треба перебороти себе і не зупинятися на досягнутому, бо спорт – це передусім здоров’я, – розмірковує Андрій Пронін.
Люди, які роками тренуються і стали такими, як хотіли, знають: найгірше, коли виникають питання: чи варте все це таких зусиль, чи не забагато витрачено часу, сили і грошей. Однак одним із найбільших стимулів у таких випадках є увага інших до ваших занять. Мало якому хлопцеві спаде на думку залишити тренування, якщо влітку дівчата на пляжі не зводили очей з його фігури.
Більше про те, як слід тренуватися, читайте на сайті kulturizm.info
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4196 / 1.58MB / SQL:{query_count}