Чемпіонат Південної Америки

Чемпіонат світу поступово добігає кінця. Футболістам залишилося лише зіграти вісім матчів – і світ дізнається ім’я нового чемпіона світу. Коротко згадаємо події 1/8 фіналу.

Чемпіонат світу поступово добігає кінця. Футболістам залишилося лише зіграти вісім матчів – і світ дізнається ім’я нового чемпіона світу. Коротко згадаємо події 1/8 фіналу.

Отже, у перший день плей-оф у матчах цілком рівносильних команд були зафіксовані однакові результати. Збірна Уругваю здолала Корею з рахунком 2:1, такий самий результат був зафіксований в зустрічі Гана – США. Щоправда, для перемоги африканцям довелося зіграти ще у додатковий час. Обидві зустрічі відбувалися за однаковим сценарієм. Команда, яка в підсумку пройшла далі, першою відкривала рахунок, згодом пропускала, але таки забивала переможний гол. Варто відзначити, що за тою грою, яку ми спостерігали, якби далі пройшли американці і корейці, це було б теж справедливо. Адже насправді зустрічалися рівносильні колективи, проте одні зуміли використати свій шанс, а інші його змарнували. Тепер у чвертьфіналі Уругвай і Гана розіграють путівку в півфінал, і хто саме вийде переможцем, спрогнозувати важко.

Наступного дня чвертьфіналістами стали Німеччина і Аргентина, які здолали Англію (4:1) і Мексику (3:1) відповідно. Тут головною фішкою, стали суддівські помилки. Адже незважаючи на підсумковий результат, який ніби відображає солідні переваги одних над іншими, саме рефері стали головними ковалями звитяг. Адже невідомо, як би розвивалися події, якби зарахували гол англійця Лемпарда в матчі проти німців і рахунок став би 2:2, або не зарахували гол аргентинця Тевеса в матчі проти мексиканців і рахунок залишився би 0:0. Проте цього не сталося і ми маємо ще одну важкопрогнозовану пару чверть фіналістів, де немає явного фаворита. Аргентинцям наразі щастило з суперниками, яких можна було б обігравати на голому класі, німців так не обіграєш, у них теж є кому грати і вони тактично більш підковані, що не скажеш про підопічних Марадони.

Третій день минув без сюрпризів. Голландія без надзусиль переграла Словаччину (2:1). Словаки мали б звинувачувати за поразку самих себе, адже мали чимало нагод, аби забити гол, проте відзначилися з пенальті вже під завісу зустрічі, щоб почути фінальний свисток. Щодо голландців, то таке відчуття, що вони весь матч просто бережуть сили до наступних двобоїв і в будь-який момент можуть додати. Що ж, побачимо це вже у чвертьфіналі, коли суперником “помаранчевих” буде сама Бразилія, яка теж, не напружуючись, розгромила Чилі з рахунком 3:0.

І нарешті у вівторок була визначена остання чвертьфінальна пара. Парагваю і Японії для виявлення переможця довелося пробивати післяматчеві пенальті – не пощастило азіатам. Комано – єдиний, хто так і не влучив у ворота (він поцілив в поперечину), що дозволило перемогти парагвайцям з рахунком 5:3.

А в третій європейській суперечці Іспанія мінімально обіграла Португалію з рахунком 1:0. Гол в іспанців знову забив Вілья, який на цій першості є головною і фактично єдиною ударною силою чемпіонів Європи. Давід забив чотири з п’яти м’ячів іспанців.

Отже, у чвертьфіналі нас очікують чотири пари, в яких незмінно грає південноамериканська команда, і цілком можливо, що нас може очікувати півфінал, в якому зіграють представники одного континенту. Таке було на минулій першості, коли балом правили європейці.

Тепер черга Південної Америки?

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8359 / 1.56MB / SQL:{query_count}