Українок поменшало

Нездоланною перешкодою стало перше коло одиночного розряду Відкритого чемпіонату Великої Британії - Вімблдону - для чотирьох із п'яти українських тенісисток. Лише Катерина Бондаренко зуміла обіграти свою суперницю і вийти в другий раунд.

Нездоланною перешкодою стало перше коло одиночного розряду Відкритого чемпіонату Великої Британії - Вімблдону - для чотирьох із п'яти українських тенісисток. Лише Катерина Бондаренко зуміла обіграти свою суперницю і вийти в другий раунд.

Першою поразки зазнала Вікторія Кутузова, що поступилася екс­першій ракетці світу росіянці Марії Шараповій - 5:7, 4:6. Наступного дня така ж доля спіткала і харків'янку Тетяну Перебийніс. Вона потрапила в основну сітку, використавши "заморожений" рейтинг, що давав право на участь у кількох турнірах, незалежно від втрати пунктів, протягом року.

Жереб виявився у межах розумних очікувань і залишив непогані можливості для спроби прорватися у друге коло. Надія була в основному на величезний досвід, вольові якості й нестандартність ігрового мислення. Але проти білоруски Ольги Говорцовой цього багажу вистачило тільки на один сет: зумівши відразу ж зламати гру суперниці і повівши в рахунку 5:1, Тетяна ледве довела партію до перемоги, тому що білоруська тенісистка отямилася і ледь не наздогнала українку. Таня завершила сет із рахунком 6:4 і зробила брейк на початку другого сету, але чаша терезів стала неухильно нахилятися на користь Говорцовой, незважаючи на боротьбу, що не припинялася до самого кінця. Ольга, зрештою, перемогла - 6:3 6:4.

У цей же час на сусідньому корті відбувався матч Катерини Бондаренко з латвійкою Настею Сєвастовой. З досвіду минулих років, Катерині потрібно певний час для входження в турнір, і жереб цьому посприяв дуже вчасно. Тому що зі сильнішою суперницею така кількість помилок, що були в українки, очевидно призвела б до катастрофи: дуже низьким був відсоток влучення першої подачі, м'яч часто летів в аути, проте такі ж проблеми у суперниці дозволили набирати очки. Перший сет Катя виграла з рахунком 6:3. У другому українці довелося виплутуватися із чергової неприємної ситуації (1:3). У десятому геймі рахунок був 0:40, і суперниця мала три сетболи, а потім ще один, - Катя таки зуміла виправити ситуацію і перевела сет на тай­брейк, у якому зуміла зіграти акуратно, не допускаючи відриву суперниці і поставивши крапку в матчі - 7:6 (5). Щоправда, наступна суперниця Бондаренко вже навряд чи пробачить якісь помилки, оскільки зустрічатися Катерина буде з чемпіонкою минулого року Венус Вільямс.

Після двох одиночних зустрічей відбулася одна парна за участю українки. Ольга Савчук разом з австрійкою Пашек поступилися парі Сугіяма - Гантухова. Суперниці виявилися на голову сильнішими і перемогли з рахунком 0:6 1:6.

Згодом на корт вийшла Марія Коритцева, яка зустрічалася з Ванею Кінг. У цій зустрічі ми сподівалися на перемогу українки, але Кінг виявилася сильнішою. Чи то через суттєву підтримку - дуже багато було американців і англійців, особливо темношкірих, що допомагали Вані підбадьорливими вигуками й оплесками, чи то просто в цей день не було в киянки досить ігрової злості. Перший сет спочатку минав у рівній боротьбі: Кінг добре приймала, відразу била по м'ячу активно й потужно, але в обміні Коритцева створювала тиск, з яким американка впоралася на силу. Щоправда, невеличкої переваги Кінг виявилося достатньо, аби святкувати успіх в першому сеті - 4:6. А у другому сеті Кінг атакувала дуже успішно. Марія намагалася грати активно, але підводили помилки, які створювали суперниці перевагу. Тож другий сет залишився за американкою - 2:6

Трохи інша ситуація була в останньому вечірньому матчі на корті №1, у якому зустрічалися дві українки (щоправда, одна з британським паспортом) і тезки - Олени, Бондаренко й Балтача. Перший сет із брейком у п'ятому геймі за якихось півгодини забирає Бондаренко - 6:3. Дива, основою яких стала приголомшлива (стосовно тої, що була в минулому) фізична форма Балтачі, помножена на божевільну мотивацію, почалися в другому сеті, який завершився на користь британки - 6:3.

Вирішальний сет перетворився в гру "хто, кого наздожене": Бондаренко зрівнює рахунок після 0:2, згодом після 2:4, але за 4:5 на своїй подачі, і 15:40, все­таки не втримує гейм і матч. Треба відзначити, що Балтача, незважаючи на брак досвіду у подібних ситуаціях, зуміла у певний момент зібратися і використати свій шанс. Мабуть, це був найкращий матч у її кар'єрі.

Ну а нам тепер залишається не так багато, але й немало - уболівати за Катерину в матчі з Вільямс і за наших парних гравців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5163 / 1.57MB / SQL:{query_count}