Антирекорд відвідуваності НСК “Олімпійський” в єврокубках, ухилення киян від сплати податків, ймовірні наступники Реброва, все це жваво обговорювалося у ЗМІ. Але безпосередньо перед початком матчу на перший план вийшли футбольні хулігани.
На вирішальний матч для “Бешикташy” (“Динамо” ще в попередньому турі втратило будь-які шанси на єврокубкову весну) приїхало близько 3 тисяч турецьких фанів, які не приховували своїх агресивних намірів. У соцмережах активно поширювалися фотографії з дубинками, холодною зброєю та сокирками, які гості приготували для вояжу в Київ.
Аби збільшити градус нетерпимості, турки в день матчу на Майдані Незалежності показово розтоптали прапор київського клубу. Все це спричинило сутички фанів у центрі міста і біля стадіону. А безпосередньо перед грою відбулася найбільш масштабне протистояння: біля входу на арену зійшлися близько 300 хуліганів з обох боків і під час бійки постраждало кілька приїжджих фанів, які з ножовими пораненнями були доставлені в лікарню.
За чверть години до початку зустрічі існувала загроза того, що команди так і не вийдуть на поле. У турецькому секторі пролунали гучні вибухи. На щастя, вони були лише шумові і особливої загрози не несли. Взагалі варто відзначити дуже дивне рішення організаторів матчу, які вирішили розмістити гостьовий сектор на другому ярусі центрального сектора, відразу над ВІП-ложею і зоною преси. І ледь розпочався матч, як турки почали кидати фаєри і петарди, а також спалені предмети вниз на звичайних глядачів, які заплатили чималі гроші за зручні місця. Згодом з кожним пропущеним голом турки почали вести себе все більш агресивніше. Почали виламувати стільці і кидати шумові петарди. Найбільший пік агресивності припав на перерву в матчі, коли вже столичні фани почали відверто провокувати гостей. Останні ринулися в атаку і лише втручання поліції не дозволило локальні сутички перетворити в грандіозне побоїще.
Тепер можна очікувати жорсткої реакції з боку УЄФА і покарані будуть усі. Як “Бешикташ”, так і “Динамо”. Що цікаво, турецькі журналісти на післяматчевій прес-конференції всі свої питання Сергію Реброву адресували на тему вболівальницьких заворушень. Ребров кожен раз дивувався, чому за це повинен відповідати він, тренер. У свою чергу, коли питання про поведінку турків було вже задано українським журналістом наставнику “Бешикташу”, Гюнеш заявив, що справжній шанувальник футболу має дивитися не на трибуни, а на поле.
Щодо самого матчу, то киянам у ньому дуже пощастило. Господарі активно розпочали гру, відразу ж давши зрозуміти туркам, що легко їм у Києві точно не буде. Вже на 8-ій хвилині зустрічі “Динамо” повело в рахунку: після вкидання м’яча з ауту Ярмоленко пройшов по лицьовій лінії і прострілив на дальню штангу. Бесєдін підставив коліно, від якого м’яч залетів у ворота Фабрі.

Повівши в рахунку, “динамівці” віддали ініціативу супернику, дозволивши йому діяти першим номером. Але “Бешикташу” нічого, крім кількох стандартів і удару Абубакара, біля воріт Рудька створити не вдалося. “Динамо” ж деморалізувало суперника, забивши два м’ячі за дві хвилини. Спершу пощастило Гонсалесу, який у боротьбі з захисником турків Беком, порушуючи правило, змусив суддівську бригаду повірити в те, що він ангел, а його опонент у всьому винний. Головний суддя матчу шотландець Крейг спочатку не повірив парагвайцю, але після підказки арбітра за воротами вказав на точку і чомусь показав гравцеві “Бешикташу” червону картку. Штатний пенальтист “Динамо” Андрій Ярмоленко з точки послав м’яч над голкіпером. А ще за дві хвилини втратою м’яча суперником біля своїх воріт скористався Буяльський – 3:0. Остаточно інтригу вбив перед свистком на перерву все той же Гонсалес, який не без допомоги рикошету забив ще один м’яч, змусивши іспанського голкіпера “Бешикташу” Фабрі ледь стримувати сльози розчарування.
Після перерви побиття турецького клубу продовжилося. Абубакар не впорався з нервами і на рівному місці заробив друге вилучення. Господарі, маючи на два гравці більше, нарощували перевагу. П’ятий м’яч у ворота “Бешикташу” провів Сидорчук, який добив м’яч після того, як Фабрі невдало його відбив.
Тільки після цього турки перестали бігти в атаку, оголюючи тили. “Динамівці” ж грали в своє задоволення, насолоджуючись беззастережною перевагою над суперником. Мораесу, котрий вийшов на поле замість Бесєдіна, для того, щоб відзначитися, вистачило всього пару хвилин: бразилець добив м’яч у порожні ворота після удару Ярмоленка. “Динамо” могло забити ще мінімум два м’ячі, але Мораесу і Рибалці трохи забракло влучності.
Таким чином, кияни наостанок своїх виступів у цьогорічних єврокубках, встановили кілька клубних рекордів. Насамперед уперше в історії “Динамо” шість різних гравців відзначилися в одному єврокубковому матчі.
Також ця перемога стала для “Динамо” найбільшою в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Раніше “динамівці” лише два рази в єврокубках відправляли у ворота однієї з команд більше п’яти м’ячів. У Кубку володарів Кубків – 1965/66 був розгромлений північноірландський Колрейн (6:1), а в кваліфікації Ліги чемпіонів –1998/99 валлійський Баррі Таун (8:0). В обох цих іграх у складі “Динамо” відрізнялися по чотири різних футболісти.
Крім того, ця перемога “Динамо” стала 150-ою для українських клубів у Лізі чемпіонів або Кубку чемпіонів. Найбільшу кількість перемог у “Динамо” – 96, “Шахтаря” – 45, у “Дніпра” – 5, у “Зорі” – 2, у “Металіста” і “Таврії” – 1.