Четвертий пішов

Євген Хитров успішно дебютував на професійному ринзі

фото: sport.ua
У ніч з середи на четвер у Нью-Йорку український середньоваговик Євген Хитров ефектно дебютував на професійному рингу. Чемпіону світу-2011 серед любителів, аби перемогти американця Крістіана Наву, вистачило одного раунду.
Дебют українця Євгена Хитрова в професійному боксі відбувся у мангеттенському нічному клубі Webster Hall. Його бій проти американця Крістіана Наву був центральним у боксерському шоу, в якому виступали маловідомі бійці, що провели не більше 12 поєдинків на рингу. Чемпіон світу 2011 року серед любителів тепер представляє компанію Star of David Promotions і почав новий етап своєї кар’єри переконливою перемогою.
Розмірковуючи про перспективи Євгена Хитрова серед професіоналів, глава Star of David Promotions Дмитро Саліта напередодні дебюту українця назвав його “великим панчером “ і висловив упевненість, що український середньоваговик завдяки своїй силовій манері бою швидко завоює популярність серед американців.
І слова Саліти це не звична хвалебна ода промоутера. Уродженець Одеси, в 1991 році емігрував з батьками до США, сам є чинним боксером. У 2009 році він навіть домігся права взяти участь у чемпіонському поєдинку вагової категорії до 63,5 кг за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), проте в першому раунді цього бою був нокаутований в англійському Ньюкаслі місцевим легковаговиком Аміром Ханом.
Враховуючи більш ніж скромний послужний список першого суперника Хитрова, було очевидно, що всі заплановані вісім раундів Крістіан Нава навряд чи протримається
Євген Хитров теж висловлював задоволення від того, що свій перший бій у новому статусі він проведе в США, і стверджував – це було його мрією. Тим часом навряд чи українець сподівався, що його суперник для дебюту буде змінюватися тричі за тиждень. Так, спочатку у Хитрова планувалася зустріч з американцем Шоном Оліфантом. У неділю виявилося, що проти нашого боксера повинен був вийти інший представник США – Ромон Барбер. Проте вже безпосередньо перед церемонією зважування боксерів у вівторок у суперники Хитрову записали Крістіана Наву – уродженця Солт-Лейк-Сіті, який зі своїх семи поєдинків лише два виграв за очками при одній нічиїй і чотирьох поразках (два – нокаутом).
Враховуючи більш ніж скромний послужний список першого суперника Хитрова, було очевидно, що всі заплановані вісім раундів Крістіан Нава навряд чи протримається. Все-таки Хитров це боєць, який на шляху до золотої медалі в Баку зумів нокаутувати трьох суперників, а у фіналі здолав майбутнього олімпійського чемпіона – Ріота Мурату з Японії. На самих же літніх Іграх-2012 в Лондоні український середньоваговик не став призером лише через упереджене ставлення суддів, які не звернули уваги на два нокдауни у виконанні Хитрова і віддали перемогу в його першому ж бою британцю Ентоні Огого. Другий раз Хитров зіткнувся з подібним свавіллям у півфіналі чемпіонату Європи-2013 у Мінську. Тоді рефері закрили очі на його повне домінування над Джеймсом Кіглі і розчистили ірландцеві дорогу до континентального “золотa”.
Євген Хитров став четвертим і останнім з переможців світової першості в Баку серед українських боксерів, які в нинішньому році покинули аматорський бокс і успішно продовжили свою кар’єру в новому статусі
На рингу Webster Hall Євген Хитров на арбітрів не розраховував. Ухилившись від декількох ударів Крістіана Нави, він відповів американцеві своїми пострілами, які досягли мети. А під кінець першого раунду Хитров провів комбінацію, завершив її лівим хуком – і Наву впав до ніг українця. Таким чином, для першої перемоги серед професіоналів чемпіону світу-2011 вистачило всього 2 хвилини 57 секунд.
Євген Хитров став четвертим і останнім з переможців світової першості в Баку серед українських боксерів, які в нинішньому році покинули аматорський бокс і успішно продовжили свою кар’єру в новому статусі. Серед них лише Олександр Усик, який завоював “золото” у ваговій категорії до 91 кг, залишився в Україні, де провів два поєдинки і обидва завершив достроковими перемогами. Тим часом Василь Ломаченко (став чемпіоном світу у вазі до 60 кг ) та Тарас Шелестюк (до 69 кг), як і Хитров, вирішили виступати в США. 
Шелестюк виходив на ринг уже шість разів, вигравши всі зустрічі, чотири з яких – нокаутом. Ломаченко у своєму єдиному поєдинку в жовтні нокаутував мексиканця Хосе Раміреса і отримав пояс інтерконтинентального чемпіона. А вже в другому бою дворазовий олімпійський чемпіон буде сперечатися за звання чемпіона світу – у березні він побореться за пояс Всесвітньої боксерської організації (WBO) у категорії до 57 кг з представником Мексики – Орландо Салідо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4638 / 1.57MB / SQL:{query_count}