Чи потрібна нам така Олімпіада

Таку фантастичну суму, що потрібна для цих світових змагань, оголосив керівник області Михайло Костюк під час ІІІ Спортивного конгресу України.

Таку фантастичну суму, що потрібна для цих світових змагань, оголосив керівник області Михайло Костюк під час ІІІ Спортивного конгресу України.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Очільник області розповів, що Львівщина, згідно прийнятих урядових доручень, розпочала підготовку окремих заходів щодо можливості проведення у Львові та в Карпатському регіоні Олімпійського турніру  2022 року.
 “Зауважу на необхідності будівництва низки нових стратегічних об’єктів, зокрема у місті Львові – не менше п’яти потужних льодових арен (з кількістю глядацьких місць від 6 до 12 тисяч); сучасної санно-бобслейної траси та критого льодового стадіону для ковзанярських видів спорту. Попередня орієнтовна сумарна вартість таких об’єктів – 390 млн євро. До цих спортивних об’єктів потрібно додати ще олімпійське селище для спортсменів та представників ЗМІ на понад 10 тисяч місць та міжнародний медіа-центр на 40 тисяч квадратних метрів. Загалом попередня вартість таких видатків по місту Львову складатиме 1 млрд 405 млн євро. “Снігова зона” передбачатиме будівництво відповідних спортивних об’єктів у Тисовці та Воловці з вкладенням коштів на суму 1 млрд євро”, – розповів Михайло Костюк.
Що стосується готельної інфраструктури, необхідно побудувати 21 995 номерів у готелях та 2 137 місць в альтернативних житлових приміщеннях. У тому числі для Олімпійської родини: у Львові – 15 695 готельних номерів, у Тисовці – 3 700 готельних номерів, у Воловці – 600 готельних номерів, а також для вболівальників: у Львові 1 000 готельних номерів 2*– 5* категорії, у Тисовці – 1 800 номерів ( із них 500 в готелях, решта – в альтернативних місцях проживання) та у Воловці 1 337 номерів (із них 500 в готелях ). 
Для розвитку транспортної інфраструктури цього року розпочато будівництво Бескидського тунелю, який входить до складу 5–го пан’європейського транспортного коридору (Трієст – Любляна – Будапешт – Ужгород – Львів – Київ – Москва), що пролягає з Італії через Україну до Росії. Новий тунель буде двоколійним, модернізованим і, відповідно, його пропускна спроможність зросте удвічі. Вартість проекту 102,7 млн євро. 
Як інформує прес-служба ЛОДА, в цілому за попередніми підрахунками загальна сума видатків на проведення Зимової олімпіади в Україні, включаючи також і капітальні інвестиції в інфраструктуру енергетичної, телекомунікаційної, медичної сфери, служби безпеки тощо складатиме  8  млрд євро.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4582 / 1.55MB / SQL:{query_count}